Weet je wat lekker is? R. BOVEN s Haagsche Leverworst WAT IEDER A.F.C.-er BEHOORT TE WETEN. Zoo geleidelijk aan worden de voorberei dingen voor het komend seizoen weer ge troffen. De indeeling is gepubliceerd en geeft velen enthousiastelingen weer gereede aanleiding om zich in allerhande berekenin gen omtrent eventueele kansen te verdiepen. Verschillende bestuursleden hebben reeds een niet onaardig stukje werk verricht, waar bij we slechts aan de ledenlijsten voor de bonden, de ruim 500 diploma s, welke weer in zee gestuurd zijn, alsmede aan de vele en velerlei voorbereidingen voor het Arolbe- kertournooi willen herinneren. Nog altijd speelt het beroemde „wasch- lijstje van Ernst v. Ooij hierbij een voor name rol, want wee den betrokken func tionaris, indien het een of ander onderdeel, hoe weinig belangrijk het soms ook schijnen moge, vergeten wordt. De goede gang van zaken, waaraan wij zooveel waarde hech ten, kan zelfs door een luttel verzuim ern stig worden beïnvloed. Gerust mogen we dan ook zeggen, dat dit „waschlijstje" ge worden is de vrucht van een ervaring van meer dan 10 jaren, het wapen tegen de meest onverwachte moeilijkheden welke zoo dikwijls menigeen hartkloppingen bezorgde. Was het niet Jo Wijnand, die indertijd de situatie zoo raak beschreef, toen hij den volke kond deed, dat het Bestuur s morgens van de Aroldagen altijd naar het veld toog met de bemoedigende gedachte: ,.Wat heb ben we nu weer vergeten?" Maar was hij het ook niet, die voorspelde, dat de lumineuse idéé van Fons de Vilder, om de pauze vóór de finale op te vullen met een wedren van slagersjongens op krul staarten, wel steeds tot een naieve illusie van den overigens meestal voet bij stuk hou denden Fons zou blijven? Tot nu toe heeft onze redacteur gelijk gehad. Het stemde ons dit jaar tot verheugenis en erkentelijkheid dat alle 9 uitgenoodigde vereenigingen aan onzen oproep gehoor ga ven. Wederom moesten wij diverse gega digden teleurstellen. Het is niet noodig onze deelnemers hier te introduceeren. Het zijn allemaal oude be kenden. Het kan niet anders of deze oude Arol-tegenstanders zullen als steeds feilen maar sportiven strijd doen zien, waarvan het leiden ook voor de scheidsrechters een genoegen is. Daar verschillende onzer trou we arbiters het bijltje er bij hebben neer gelegd, zullen wij dit jaar eenige nieuwe gezichten in het veld zien. Der traditie ge trouw hebben wij gemeend ons tot Amster dammers te moeten bepalen en zijn er zeker van, dat de jonge garde er alles zal opzetten c»:n in deze omgeving te laten zien, wat zij waard is. Verschillende der deelnemers hebben thans nog een extra-titel te verdedigen: Ajax en D.W.S. als kampioenen der beide westelijke afdeelingen; N.A.C. niet alleen als No. II van het duiden, doch tevens als kampioen van de No.'s 2 van alle districten. Blauw- Wit zal natuurlijk willen toonen, dat het herboren in de 1ste klasse terugkeert, en H.B.S. zal er naar streven duidelijk te be wijzen. dat het nooit onderaan had mogen staan. De terugkomst der kraaien, die zoo vele jaren een rol van beteekenis in den strijd om onzen beker hebben gespeeld, wordt niet alleen door ons, doch zeker door allen, die zich voor ons tournooi interessee ren, deelnemers en toeschouwers, hoogelijk geapprecieerd. Maar ook de overige deelne mers nebben bijna alle een goed seizoen achter den rug en de H.F.C.-ers zullen bovendien er voor moeten zorgen, dat de verleden jaar in de H.F.C.-er geuite waar schuwing: de A.R.O.L.-beker is in gevaar! niet aan^ een doovemans oor gezegd blijkt te zijn Zou echter Ajax het zoo voor het grijpen liggende definitieve bezit van onzen mooien beker, zich zoo gemakkelijk laten a Fl. 0.14 per ons een ware delicatesse! Vijzelstraat 3 Ferd. Bolstr. 44 Tel. 34417 Tel. 27236 B. Floriszstraat 10 Tel. 26480 AMSTERDAM-HAARLEM 3 A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 3