<tDie Port van Cleve aan een succesvol seizoen, waarop Frans Meyer en Horn als aanvoerders van de bei le kan pioenselftallen dank brachten en de boog rite riftalie n aanspoorden, 'net voor beeld von III en IV te volgen. De enquête-commissie, die dit jaar ber gen werk verzet heeft het ledental stijgt sprongsgewijze en bedraagt nu ver over de 500 werd in haar geheel herkozen. In de kascommissie had een reglementair vereischte mutatie plaats; het resultaat hier van was, dat Han Ruys lid werd en Nic. Scheepens reserve. Van de rondvraag werd niet veel ge bruik gemaakt. Staats drong aan op een splitsing van den clubavond in één voor seniores en één voor juniores. Brusse legde er den nadruk op, dat de geheele trainings campagne gevoerd zal worden met één doelstelling: het kampioenschap en verzocht dringend ieders medewerking. Tenslotte sprak Schaf Scheepens er zijn voldoening over uit, dat de opkomst zoo groot was. Schaf herinnerde aan vergaderingen, waar bij men nauwgezet de presentielijst ging tel len om te kijken, of reglementair begonnen kon worden. Wel een verschil met thans. Ruimschoots op tijd stroomen de leden toe, om van hun belangstelling te laten blijken. Scii. 1 eindigde me' een woord van hulde voor de wijze, waarop Galli ook deze ver gadering weer geleid had. (Applaus). Galli sprak het slotwoord. Hij was over tuigd, dat de opening van ons clubhome een wan oucls 6es/e eeifiuisf tijdperk van nieuwen bloei zou inluiden, legde'er den nadruk op, dat het vertrouwen in de toekomst van A.F.C., zich waardig aansluitende aan haar grootsch verleden, volkomen gemotiveerd was en dankte de leden voor de prettige wijze, waarop van gedachten gewisseld was. UIT HET VETERANENKAMP. De veteranen hebben zich in de zomer maand, die alleen de laatste week werkelijk zomerweer bracht, weer flink geweerd. Op 20 Juni fungeerden wij als gastheeren tegen over de Blauw-Wit oudjes en op 26 Juni was onze ruïne te gast bij D.W.S. De wedstrijd tegen Blauw-Wit was één van de natste gebeurtenissen die we ooit hebben meegemaakt. Het regende niet, het góót en geen moment tijdens den wedstrijd beliefde het ook maar eenigszins droog te worden. Dat onder zulke omstandigheden nog gevoetbald, en af en toe behoorlijk ge voetbald werd, pleit voor het nimmer doo- vende voetbalvuur van de 30- en 40-jari- gen, die zich door niets en niemand laten af schrikken om hun geliefde sport te beoefe nen. Arie Mets was grandioos in het geven van voorzetten en het maken van opmer kingen; binnenkort zal er een openbare debat-avond worden belegd tusschen Arie en den scheidsrechter, die zich vermomd had als een soigneur op de wielerbaan, om nu eens precies uit te maken, wat wel en wat niet buitenspel is. Een aardig nabbabbeltje in ons restau rant besloot den avond. Volledigheidshalve zij aan de vergetelheid ontrukt, dat onze knaapjes met 42 wonnen. DE EERSTE TRAININGSAVOND. Na afloop van den eersten trainingsavond, ouverture van de voorbereiding voor het be langrijke seizoen 1935-1936, heeft voor zitter Galavazi een toespraak tot de spelers gehouden, die een dergelijken diepen indruk gemaakt heeft bij de toehoorders, dat we met toestemming van onzen praeses zijn rede hier afdrukken, daar het ons wensche- lijk voorkomt, dat iedere A.F.G.'er kennis neemt van wat Galli dien avond tegen de spelers van onze hoogste elftallen gezegd heeft. A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 6 naast het Hoofdpostkantoor,

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 6