3, de groote rivaal van 1934, werd echter op overtuigende wijze gewonnen. V.R.A. scoorde 62 runs, waar A.C.C. 2 133 tegen over stelde (J. Immig 26, D. Prent 20, Kap- pelhoff 43, de Baare 23). Tengevolge van een ongelukkige eerste innings werd echter thuis van Kampong 2 verloren. Het 2de scoorde toen maar 62 runs en Kampong maakte 125, zoodat er een achterstand van 63 runs was. Het 2de zou het 2de niet zijn, als alles niet op alles zou worden gezet om dezen achterstand in te halen. In vlot tempo scoorden we thans 127 runs voor 6 wickets down (Kappelhoff 18, Eysvogel 29, de Baare 33 n.o., Suyver 13, Senechal 13, Brusse 11 n.o.), zoodat wij thans 63 runs voor stonden. Nadat er op 30 twee wickets down waren, vielen op ditzelfde totaal nog 4 batsmen als slachtoffers van onze bowlery en zag het er inderdaad naar uit. dat de brutale poging nog succes zou hebben, maar op het laatste nippertje wist Kampong dit nog te voorkomen. In de returnmatch tegen V.R.A. 3 werd eehter weer revanche genomen en nadat de Stadionbewoners 112 runs hadden gescoord, wist A.C.C. dank zij uitstekend spel van D. Prent (47 n.o.) en J. Suyveh (22) dit totaal te passeeren juist vóórdat het hemelwater bij emmers tegelijk naar beneden kwam. In Utrecht tegen Her cules 2 was A.C.C. 2 op ouderwetsche wijze op dreef. Kappelhoff maakte de innings van zijn leven en bleef met 124 not out uit een totaal van 211 voor 4. Immig scoorde een goede 42 (retired). Hercules werd hierna voor 47 runs uitgekegeld, dank zij goed fielden en bowlen (Haalmeyer 7 wickets voor 5 runs), waarna de strijd om het extra-puntje begon. Hercules verdedigde uit alle macht, maar kon niet voorkomen, dat ze voor 80 runs ten tweeden male aan den kant zat (Kappelhoff 3 voor 4, Haal meyer 6 voor 36). Het Derde Elftal brengt het er dit jaar beter af dan in de laatste jaren het geval is geweest. Gedurende een aantal weken werd zelfs de 1ste plaats op het ranglijstje ingenomen. Begonnen werd met een fiksche overwinning op het toch zeer sterke K.N. S.M. Het 3de scoorde 109 runs (G. Prent 43, Senechal 10, Kummer 23) en gooide daarna de bootmenschen uit voor 52 runs. Het volgende slachtoffer werd V.V.V. 4 al hoewel het nogal moeite heeft gekost deze thuismatch te winnen. Het verschil op de 1ste innings bedroeg slechts 16 runs in ons voordeel en in de 2de innings kwamen de V. V. V.-ers geducht los en werd het ergste gevreesd. Kalm en be daard spel behield echter bij A.C.C. de overhand en toen het tijd was, waren er pas 3 wickets neer voor 32 runs. De returnmatch tegen K.M.S.M. bracht echter de eerste nederlaag in een wedstrijd met lage totalen. A.C.C. begon met batten en bracht het ditmaal niet verder dan het luttele totaal van 36 runs (Immig 10, v. Leuven 11 en Sabelson 7 n.o.), welk totaal door K.N.S.M. werd gepasseerd voor het verlies van slechts 2 wickets, waarna het echter met K.N.S.M. ook bergafwaarts ging, want op 68 hadden alle batsmen een beurt gehad. Het 3de zag van een 2de in ning af, hoewel allicht nog een poging te wagen was geweest; in ieder geval had men dan eene schoone oefengelegenheid voor batten gehad en je kunt nooit weten want ook de ,,boot" kan falen. Het Zaterdagmiddag-elftal verschijnt dit jaar in een ietwat sterkere formatie dan ver leden jaar, zulks met resultaat, dat de tot A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders! 14

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 14