Café „Moderne" stelde. A.C.C. kreeg the follow on en scoor de toen slechts 55 runs. Met uitzondering van H. Prent (14) en Sanders Sr. (17) liet de een na de ander zich nemen door den slowbowler J. Everard, die liefst 7 wickets nam voor 29 runs, hetgeen heusch niet noo- dig was geweest. De thuiswedstrijd tegen S.C.H.C. had een eigenaardig en spannend verloop en lever den weer eens 2 winstpuntjes op. De Bilt- hovenaren werden naar de wickets gezon den en scoorden het niet te hooge totaal van 115 runs. Aanvankelijk ging het ech ter bedroevend slecht met de A.C.C.-bats- men; de eerste spelers hadden nauwelijks hun pads aan af ze keerden al weer van de stumps terug. Het eene wicket na het an dere viel en op een gegeven oogenblik wa ren er liefst 7 batsmen uit voor het schamele totaal van 29 heele runs, waarvan Sanders Sr. alleen er reeds een kleine 20. Laatst genoemde dacht toen alles of niets en be gon er duchtig op los te ranselen en de bal vloog letterlijk naar alle kanten en toen hij bovendien nog gesteund werd door van Vliet met 17 en H, Immig met 12 n.o. werd het totaal der tegenpartij inderdaad gepas seerd en bleef Sanders met een onbetaal bare 79 not out. Dat was nog eens bright cricket. En zoowaar werd tegen Excelsior" thuis de overwinning wederom behaald, niet tegenstaande A.C.C. eerst batte, wat blij kens de ondervinding voor de A.C.C.-ers meestal minder gewenscht is. Op de zeer sterke Schiedamsche aanval werden 93 runs geslagen (Staats 16, Börnemann 10, San ders Sr. 10, Immig 10, v. Vliet 14, D. Prent 14). Dit totaal was voor Excelsior" te hoog, ongetwijfeld als gevolg van het moorddadig goede bowlen van Sanders Sr. die het krasse staaltje uithaalde om al de 10 wickets te nemen en dan nog voor slechts 28 runst, zoodat „Excelsior" met haar 82 runs dubbel en dwars tevreden mocht zijn; zij ondernam nog een poging met de 2de innings, doch toen A.C.C. 104 runs bij een had voor het verlies van 7 wickets, zag zij van verderen strijd af. A.C.C. heeft thans de helft van haar pro gramma achter den rug en neemt een be hoorlijke positie op de ranglijst in. Of het zoo zal blijven? Het is wel typeerend, dat A.C.C. op het toch heusch niet groote A.F.C.-veld steeds lage totalen scoort, ter wijl bij de uit-wedstrijden zeer behoorlijke totalen worden bereikt. Met H. Prent wil het dit jaar niet bijzonder vlotten, maar daar staat tegenover dat Sanders Sr., vooral in de laatste wedstrijden, op ouderwetsche wijze op dreef is, vooral met het bat. Het Tweede Elftal is dit jaar ongetwij feld stukken zwakker dan verleden jaar, doch is er niettemin in geslaagd de eerste plaats te bereiken, hoewel het er wel niet in zal slagen zich op die plaats te handha ven daar eenige gevaarlijke kapers op de kust zijn, zooals Albion en S.C.H.C. 2. In klasse 3 A is echter alles mogelijk, want de diverse elftallen zijn zoo onhebbe lijk elkaar om beurten in 't ootje te nemen. In het begin van het seizoen was er al da delijk een aardige puzzle. Albion won van A.C.C. 2, V.V.V. won met innings van S.C.H.C. 2, dat op haar beurt met innings van Albion won en A.C.C. won weer van V.V.V. 3. Wie kan daar nu bij? Albion heeft een behoorlijk batting-team en daar van werd dan ook verdiend verloren, al waren de totalen niet hoog. De wedstrijd tegen V.V.V. 3 werd maar op het kantje gewonnen, maar de eerste puntjes waren dan toch binnen; ook thans waren de tota len maar even boven de 50. Tegen V.R.A. A.F.C.= BEZOEKT G. J. DE BOER LEIDSCHEPLEIN Amsterdam KONINGSPLEIN 9 Tel. 34845 s-Gravenhage Kneuterdijk 2a Tel. 112337 HET TREFPUNT - 13 A.F.C.-ers begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1935 | | pagina 13