Thomasvaer: Nee, wat je zegt, het clubhuis „Was" een huis. Nu is het zelfs geen woonplaas voor een muis, Het stormt er net als op de Oceaan, De jongens komen er verkouden vandaan. Pieternel: Maar er is toch een commissie geformeerd, Die A.F.C. met een nieuw clubhuis vereert. Thomasvaer: Ja, dat is een prachtig idee, Al wat A.F.C. is, dweept er mee. Een nieuw home, wat zou het niet beteekenen, Alleen is het jammer dat ze zoo moeten rekenen. Pieternel: Ik vind die prikkaarten anders een creatie, Zoo bereikt men de geheele voetbalnatie. Thomasvaer: Dat is zoo, ik kwam tenminste laatst bij een kennis, Daar speel ik wel 'n partijtje tennis, Ik vroeg, wil je prikken? Hij werd rood, ik lag op straat. Dat krijg je, als Henk Esser vóór je het huis verlaat. Pieternel: Wij wenschen de commissie succes met haar streven, Hun naam zal voor altijd in A.F.C. blijven leven. Als zij zorgen voor een dak boven ons hoofd, Ons alreeds zoo vele jaren beloofd. Thomasvaer: En op deez' dag stuurt iedereen, Een kleinigheid op Giro 109401 Penningmeester H. J. Esser, Valeriusstraat 178. Pieternel: Vanwaar echter nu in eens die haast, Er is iets, of ben ik er naast? Thomasvaer: Iets? Op 18 Januari dan is het feest, Dan is A.F.C. 40 jaar in leven geweest. 40 jaar voetballiefde en -leed, En zooveel meer, dan een outsider weet. Pieternel: 40 jaar is een heele tijd, Nu begrijp ik wel jullie aanhankelijkheid, Want voor iets, dat zooveel jaren bestaat, Moet gezorgd worden, dat het niet verloren gaat. Thomasvaer: Juist, en onze Vader Schaf, Die de stoot tot dit mooie gaf, Hem wenschen wij wel heel speciaal, Een goed jaar en namens allemaal, Wenschen wij hem nog jaren dezelfde levensvreugd, De mooiste en kostbaarste menschendeugd. Welke hem heeft geholpen bij zeer zware strijd, Bij tegenwerking en lamlendigheid Hij is het symbool van Good Old A.F.C. Schaf, leef met ons allen nog jaren mee. Pieternel: Ook voor de andere oudjes met en zonder haar, Wordt het een zeer bijzonder jaar, A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 3