Café „Moderne1' toond, verdient vermelding. Met dezen stand werd gedraaid. Swift zette er alles op om gelijk te maken en hoewel wij alle moeite deden het spel te verplaatsen, het gelukte ons niet. Wij kunnen dan ook niet verhin deren dat Swift wederom door den rechts binnen gelijk maakt. (2—2). Eenigen tijd hebben wij noodig om van de schrik te bekomen, doch dan komen wij weer in ons spel en belegeren het Swift-doel. Uit een algemeenen aanval weet H. Meijer door actiefjngrijpen ons weer de leiding te bezorgen. Een goed doelpunt van D. Her mens brengt de beslising. De wedstrijd werd evenals de eerste in de beste verstandhou ding gespeeld, alleen het publiek van Swift is ver beneden de sportiviteit welke de ver- eeniging zelf ten toon spreidt. Het Swift-bestuur zal goed doen hieraan de fioodige aandacht te besteden. Er wachten nog een paar gevaarlijke wedstrijden, o.a. tegen A.W. 2 uit en wij zullen er goed aan doen ons iederen wed strijd geheel te geven, teneinde ons voor een misstap te behoeden. Een ieder is verlan gend het kampioenschap van verleden jaar te continueeren en er is dan ook gegronde hoop, dat alles zal gedaan worden om dit feit te bewerkstelligen. De stemming zoowel binnen als buiten het veld laat niets te wenschen over, ofschoon de een of ander zich wel eens laat verleiden „antwoord te geven Aangezien ik vermoed, dat onze Schakel redacteur zal wenschen dat ik aan het ver slag een einde maak, moet ik, om verdere onaangenaamheden te voorkomen, hieraan wel voldoen en eindig daarom met de hoop uit te spreken ook de verdere wedstrijden steeds in dezelfde prettige verstandhouding te zullen spelen. EFFEMM. VORST EN DOOI. 2 maal 90 minuten kritiek van Jan Publiek. A.F.C.Kinheim 83. Ja hoor, daar heb je A.F.C. Nou ik merk het al, ze hebben er goede zin in. Kijk die Roeit je eens lekker vlug langs de lijn schie ten, ja, maar hij heeft aan Daan een reuze steun. (10). Geweldig, wat een pracht voorzet van Roel, en hoe schitterend door Lungen ingeschoten. Ach man, dat zeg ik, bij A.F.C. moet je maar komen. Kijk eens, prachtig zeg, die keeper, jong ventje hoor ik daarnet. Nou maar, daar kan A.F.C. nog lol van hebben. Wat die Breedveld toch soms lekker kan pingelen, hè. Wist je dat die spil pas 17 was? Aardig wel, wat hij soms doet, niet?? Tjonge, wat werkt die Uiterwijk weer hard. Een reuze speler, wat? Maar vergeet Bauke Dorenbos ook niet. Vindt je het niet ge weldig? Daar gaat de kleine Prent, mooi afgegeven, juist, door naar Charles, jam mer, jammer, toch goed geprobeerd. Hoor je die adspiranten eens even schreeuwen (20). Goed zoo, Adé, best gedaan. Geen schijntje van een kans heeft Kinheim!! Mooie voorzet van Weverink daarnet, niet. Kijk toe, weer Charles!! (3—0). Wat spelen die jongens toch prachtig, het lijkt wel minstens Arsenal. Zie je die taktiek?? Naar buiten zwenken en de andere naar binnen. Prima, prima!! (40). Als wij nou geen kampioen worden?! (Rust 5—0). Oh, lieve deugd, als zij nu maar niet den ken, dat zij er zijn. Jammer Burger (51) wat een pech (5—2). Hup A.F.C., vooruit nu. Toch sportief dat zij Kinheim een kansje geven. Maar daar gaat Charles weer alleen, mooi, schitterend, geweldig, prachtig (6-3). Alweer een goal, nu weet ik tenminste, dat zij hun vorm weer terug gevonden hebben. Klets, 73. Phenomenaal, zeg, zie je dat 8—3. Wie is ons volgend slachtoffer? Amsterda Gravenhage Kneuterdijk A.F.CJÜ BEZOEKT G. J. DE BOER LEIDSCHEPLEIN HEILIGEWEG 26 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! KONINGSPLEIN HET TREFPUNT CONCERT EN DANCING 20

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 20