mqpoT STEEDS D1T merk voor uw EJOLJII BABBITSMETALEN en PHOSF. BRONSGIETWERKEN STAVEN EN BUSSEN VAN „BEVER", Koper-, Metaal-en Aluminium Gieterijen „De Nijverheid", Beverwijk(n.-H.) dan na rust een ander zijn taak moest over nemen. Het gevolg van het een en ander was natuurlijk, dat in de rust geen der hee- ren te vinden was en ik het na rust zonder grensrechter moest stellen. Mijn conclusie is nu, dat ik teveel ver trouwen in de leden stel als zij als inval lers zijn opgesteld, en het heeft tot gevolg gehad, dat bij eiken wedstrijd van het derde een „verkleede" invaller aanwezig moet zijn. Laten de heeren hierom denken. Na bovenstaande uiteenzetting ga ik over tot de gespeelde wedstrijden en het doet mij genoegen te kunnen constateeren, dat de resultaten wederom zeer bevredigend zijn. Zooals uit bovenstaand staatje blijkt, hebben wij slechts een wedstrijd verloren en hoewel deze van het grootste belang was voor de bezetting van de bovenste plaats, kunnen wij toch allen met groote voldoening op deze wedstrijd terug zien. De wedstrijden tegen R.O.D.I. en S.N.A. kenmerkten zich door productief spel onzer voorhoede, want het krachtsverschil in het veld was niet zoo groot als het doelpuntenverschil doet ver moeden. 16 doelpunten in twee wedstrijden is echter alleszins tevredenstellend. En dan te bedenken, dat er nog iemand was die in het geheel niet tevreden was! De big-mach tegen B.F.C. 2 werd in het Bussumsche Sportpark gespeeld. Het veld was keurig en het weer prachtig. Alle fac toren waren dus aanwezig om een span nende en boeiende wedstrijd te verwachten. En de talrijke toeschouwers kwamen niet bedrogen uit. Den geheelen tijd golfde het spel van doel tot doel en ik kan het rustig schrijven zonder chauvinistisch te worden, wij waren over het geheel genomen steeds iets sterker. B.F.C. verdedigde echter uit alle kracht en aangezien onze voorhoede het spel iets te klein hield, kreeg deze achterhoede steeds gelegenheid resoluut in te grijpen. Doelpun ten bleven dan ook voorloopig achterwege. B.F.C. nam de leiding tengevolge van een ietwat gelukkig doelpunt. Doch aldra gelukte het ons door actief doorloopen van v. Vliet gelijk te maken. De spanning keerde weer. Doch weer nam B.F.C. de leiding, ongeveer op dezelfde wijze als bij het eerste doelpunt en wij moesten wederom probee- ren een achterstand in te loopen. Na rust kregen wij eerst onze bekende inzinking, doch toen deze voorbij was gingen wij weer op het vijandelijke doel af, vast besloten de overwinning uit het vuur te slepen. Wat wij ook ondernamen of pro beerden, alles mislukte, zelfs toen wij een penalty kregen toegewezen, zagen wij geen kans hiervan gebruik te maken. Een „suis- bal" van onzen midvoor ver buiten het be reik van den keeper tegen den lat zij hier vermeld. Hier streden wij tegen het nood lot en hoewel wij tot het laatst in de meer derheid bleven zagen wij geen kans de voor sprong te niet te doen. En ondanks deze nederlaag gaf de wedstrijd ons buitenge woon veel voldoening. Niet alleen hadden wij allen ons uiterste best gedaan, doch ook konden wij op een heel goeden wedstrijd terug zien. Zooals het goede sportmen be taamt treurden wij niet, doch hebben nog langen tijd genoegelijk in Bussum vertoefd met als slagzin: „Hebben wij nu gewonnen of verloren?'' Dit uitstapje zal velen nog lang in herinnering blijven. In een onaangename wedstrijd gelukte het ons een benauwde zege op V.V.A. 3 te behalen. Het winnende doelpunt werd eerst een kwartier voor het einde gescoord. Schijnbaar waren wij te overmoedig ge worden door ons goede spel tegen B.F.C., PHOSF. BRONS, uit voorraad te leveren TELEFOON 2228 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 18

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 18