^EUIINIB €MÈ KONINGINNEWEG 212 brengt! Maar hoe zal 't anders kunnen, want dan viert de geheele A.F.C.-familie haar veertigsten verjaardag. Iedereen kan aan dit feest deelnemen. Want al heerscht bij vele onzer leden ook een zware „crisis", deze avond behoeft hun niet veel geld te kosten. Er is geen éntree, geen verloting, men behoeft niet in avond-toilet te verschijnen, en de prijzen bij Apollo" zijn volkomen normaal. Wanneer 't etensuur is aangebroken, kan ieder doen en laten wat hij wil. Men kan duur of goedkoop gaan eten, niet gaan eten, een crocketje bestellen, of even in de buurt bij een automaat aanwippen. As you like it! En ongetwijfeld zal het feest tot laat in den avond gaan duren, want als de ware A.F.C.-stemming losbreekt, zal men van naar huisgaan niet willen hooren. Hier volgt een zeer belangrijk punt: Wij maken bekend, dat dien Zondag bij Apollo" slechts toegang hebben ieder A.F.C.'er met of zonder dame, doch slechts uitsluitend en alleen op vertoon van zijn A.F.C.-diploma. De controle zal uiterst streng zijn en uit zonderingen kunnen niet worden gemaakt. Wij hebben hiertoe moeten besluiten om te voorkomen dat er op ons A.F.C.-feest een heel stel vreemdelingen zullen ronddwarre- len, welke wij nog nooit gezien of van ge hoord hebben. Men zij dus gewaarschuwd en brenge zijn diploma mede. A.F.C.'ers wij zullen onze verjaardag in alle bescheidenheid, doch in de beste stem ming gaan vieren. U weet nu waar u zijn of komen moet! Wij verwachten u allemaal, vroolijk en gezellig, als de groote vrienden-schakel, die uitgedrukt wordt door slechts drie letters: A.F.C. En zij juist wordt 40 jaar! Wij zullen haar doen leven! HET BESTUUR. HET DERDE. A.F.C. 3—R.O.D.I. 2 9—1 S.N.A. 2—A.F.C. 3 1—7 B.F.C. 2—A.F.C. 3 2—1 A.F.C. 3-V.V.A. 3 1-0 Swift 2—A.F.C. 3 2-4 Alvorens met mijn verslag te beginnen wilde ik eerst even een belangrijke zaak behandelen, n.l. de invallers-kwestie. Het is mij in de afgeloopen weken gebleken, dat verschillende spelers nog niet weten wat het beteekent als invaller opgesteld te zijn, het geen mij eenige onaangename oogenblikken heeft bezorgd. Ik kan mij voorstellen, en weet dit natuurlijk ook uit ondervinding, dat het geen pretje is om als grensrechter te moeten fungeeren, terwijl op het hoofdveld het eerste speelt. Het is echter een feit, dat het invallerschap dit onvermijdelijk met zich brengt en buitendien behoort een van de twee invallers zich te verkleeden. Daar het bij het derde bijna nooit voor komt, dat een speler uitvalt en een invaller dus zijn plaats zou moeten innemen, ben ik langzamerhand wat soepeler geworden, zoo dat een invaller zich niet behoefde te ver kleeden. Dis is mij echter tot tweemaal toe noodlottig geworden. De laatste keer wa ren er liefst 4 invallers aanwezig, zoodat ik geen oogenblik er aan dacht zonder grens rechter te zullen blijven. De heeren besloten een „knobbeltje" te maken, waarmede ik accoord ging. Toen de scheidsrechter ech ter het beginsignaal floot, bleek niemand van de vier aanwezig, zoodat ik weer op zoek moest gaan om vast te stellen wie nu het „knobbeltje" verloren had. Toen bleek mij, dat de twee invallers van het vierde „er tusschen uit geknepen" waren en zich op de tribune verstopt hadden, zoodat nu slechts de twee van het derde overbleven. Een verklaarde zich dadelijk bereid tot rust als grensrechter te willen fungeeren, terwijl NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 17

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 17