WIJNAND Co. De viering van ons 40-jarig bestaan. Effecten en Assurantiën N.V. W. H. EILERS Gelukkig Nieuw Jaar! Prosit! 1935 is er. Het jaar waarin voor onze club een grootschen datum aanbreekt. En reeds zeer spoedig. 18 Januari zal de goede A.F.C. zijn veertigsten verjaardag beleven. De eerste Amsterdamsche voetbalvereeni- ging die deze leeftijd bereikt. Zoo'n gebeur tenis moet gevierd worden, moet feitelijk grootsch gevierd worden. Maar voor een grootsch feest heeft A.F.C. geen geld en de meeste harer leden in dezen „prettigen" tijd evenmin. Maar vieren zullen wij dezen gedenlcwaar- digen verjaardag zeker, zij het dan ook be scheiden. Wij hebben het volgende feest programma vastgesteld: Op Vrijdag 18 Januari houden wij des avonds het bekende reunisten-diner in het nieuwe restaurant Apollo". Den daarop volgenden Zaterdag organi- seeren wij des middags een onderling adspi- ranten-tournooi op ons terrein, waaraan alle adspiranten zullen deelnemen. Om half twee zal 't feest beginnen en hopelijk voor 't geheel donker is eindigen. Voor het winnende elftal worden elf prij zen beschikbaar gesteld, terwijl verder aan al onze adspiranten een herinnering aan het veertigjarig bestaan zal worden uitgereikt. Ook zal er voor worden gezorgd dat de jongens niet van honger en dorst zullen omkomen. Laten wij hopen op mooi weer, dan zal het een gezellige feestmiddag wor den. Wij hopen dezen middag ouders, vrienden en kennissen onzer adspiranten, benevens vele A.F.C.-ers als „publiek" op ons veld te mogen aantreffen. Den Zondag daarop zijn al onze elftallen vrijgesteld van het spelen van competitie wedstrijden, zoodat alle A.F.C.-ers op de zen, voor onze club zoo grootschen Zon dag, aanwezig zullen zijn bij onze jubileum wedstrijd, welke 's middags zal worden ge houden. Op dien middag n.l. speelt ons eerste elftal tegen de kampioenen van Ne derland, de practisch steeds zuiver loopende voetbal-machine, Ajax. A.F.C.'Ajax! Een visioen uit het ver leden, een visioen van het oude stadion. Laat onze jeugdige A.F.C.-ploeg van 1935 dien middag haar beste beentje voor zetten om den grooten knappen broer een waardigen tegenstand te bieden. Wij vertrouwen een mooien sportieven wedstrijd te zullen aanschouwen en willen niet onvermeld laten dat wij het hoogelijk apprecieeren dat Ajax onze uitnoodiging om te komen spelen tegen de oude buur vrouw van den Middenweg, heeft geaccep teerd. Wanneer de strijd zal zijn gestreden de uitslag bekend zal zijn, zal het feest onmiddellijk worden voortgezet in de groote bovenzaal van het restaurant „Apollo", welke voor de A.F.C. is gereserveerd. Wij stellen ons voor dat alle A.F.C'ers na afloop in genoemde feestzaal samen zul len komen, om te gaan ,,tea-en" of misschien een borreltje drinken. De zaal is uiterst genoegelijk, biedt vol doende plaats voor de groote schare feest gangers: voor de prima band is gezorgd, de dansvloer ligt reeds te wachten op alle danslustigen, in één woord het kan op dien Zondagmiddag en -avond een zeer gezellig A.F.C.-feest worden, wanneer een ieder een goed humeur en een beste stemming mede- N.Z. VOORBURGWAL 318 AMSTERDAM TELEFOON 33515 - 33591 Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A.F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie 1! A.F.C.-ers, beguastigt onze adverteerders! 16 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 16