fóiym/blf Stille Kracht. renbos speelde technisch zeer goed; hij speelde echter wel wat te kort, waardoor de Blauw-Wit halflinie zich meermalen meester maakte van een door hem afgege ven bal. Charles werd zeer streng bewaakt, het doelpunt door hem ingekopt was prima, de overige spelers hebben hard gewerkt, doch vonden de Blauw-Wit-verdediging in uit stekende vorm, waardoor zij geen kans kre gen gevaarlijk te worden. Jammer is, dat wij hebben verloren, doch het stemt prettig te weten, dat wij thans over een elftal van jonge spelers beschik ken, zooals dit in geen jaren het geval was. Regelmatige en serieuse training opent voor het volgend jaar groote perspectieven. TOESCHOUWER. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe DE HEER KAPOEN ALS GAST. 't Was zoo'n echte fijne Zondag, De regen dreinde vroolijk neer, En of de stemming in de lucht lag, 't Publiek dat zong maar telkens weer: ,,Zie de maan schijnt door de boomen" (Wie zette er z'n hoed toch af??) En daar zien we de Sint al komen, In burger, met een regenstaf. Nauw'lijks zit hij in z'n loge, Graaiend in z'n witten baard, Of ons team komt „aangetoge"; Het goot nog steeds maar doodbedaard... Dan begint de feestvertooning, „Waterpolo van den dag" En men gaat in één verschooning Met 'n vijftal goaltjes aan den slag!! Beenen zuigen door den modder, Beplakt met flarden chocola, 't Is één gezellig prut-geklodder Men plenst den bal maar achterna. Tevreden kijkt Kapoen naar 't spelen; „Die kwajongens zijn niet slecht!! Piet mag straks twee I's verdeelen Voor de puntjes van dit balgevecht!" In de rust word'n alle stakkers Droog-gemangeld en verschoond, (A.F.C. leek wel „de Pijn" met makkers!) Waarna het spel weer werd vertoond. Kinheim ging nu ook aan 't knallen, Van een corner zóó in 't doel! Enthusiasme warmde allen, Slechts onze teentjes bleven koel Lungen zei: „ik hol niet langer, Ik kuier nu slechts kalmpjes aan!" Hij verschalkte zoo de „Schotenvanger" En... langzaam zien wen goal ontstaan! „Dat was leuk!" zei Klaas Kapoentje, „Dat lap je hem ook maar één keer!" Maar Charles flaneert weer zonder foefje, En kijk toch toe! Daar zit-ie weer! Regengoaltjes of goaltjesregen? Acht en drie was 't resultaat, Sinterklaas gaf 't team zijn zegen; De officials snoepten chocolaad „Waarde Wandelwoonbeweggers, Ik, Sint, zeg dank voor wat ik zag! Uw snoepgoed stuurde ik naar Eggers, Zeg daar de Bols van mij gedag!" EEN AANGETROUWDE. Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop 1 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 15