Wijziging in de Trainings-avonden WIJNAND Co. Effecten en Assurantiën N.V. W. H. EILERS Tengevolge van het feit, dat per week drie avonden op het hoofdveld wordt ge oefend, verkeert het veld in een dermate slechten toestand, dat het Bestuur noodge dwongen heeft moeten besluiten hierin wij ziging te brengen, zoolang de te verwach ten weeromstandigheden slecht zijn. Besloten is dat de Dinsdagavond voor Junioren na 20 dezer geheel zal vervallen en gedeeltelijk gecombineerd wordt met de Donderdagavond training onder leiding van F. Meyer. Gezien de grooter opkomst op beide avonden is het onmogelijk ieder in de gelegenheid te stellen hieraan deel te nemen, zoodat een selectie heeft moeten plaats vinden, welke meerdere trouwe be zoekers zal dupeeren. Dit is jammer doch onvermijdelijk gebleken. Onderstaande spelers worden op Don derdagavond 29 Nov. ter training verwacht, de niet genoemde kunnen Zaterdagmiddag trainen. Buising; Bakker; Dijkman; Hermens; Hinse; Horn; Knight; Kleinjans; Mieghout; Martens; Nauta; Nyhuis; den Ouden; Ruys; Smit; Stalman; Stuurbeek; Thonus; Ver- haaf; Wynbelt; D. Kaat; Jungst; Muller; Kogel; T. Beets; Budding; du Croicq; Dek ker; Reuling; Kok; Struys; R. Meyer; Rede- ker; Boven; A. J. v. d. Berg. Zooals uit deze lijst blijkt komen hierop meerdere spelers voor welke den laatsten tijd de oefenavonden niet geregeld hebben bezocht. Mochten zij hiermede doorgaan dan worden zij onherroepelijk geschrapt en komen niet meer in aanmerking. In hun plaats worden dan spelers gekozen welke wel gaarne komen. Zij, die in het geheel niet of niet gere geld kunnen komen gelieve dit even op te geven aan Fr. Meyer of W. Staats. De Woensdagavond training voor de hoogere elftallen blijft onveranderd, ook de deelnemers hieraan wordt nogmaals drin gend verzocht aanwezig te zijn. Namens de Elftalcommissie, A. P. BOS. N.Z. VOORBURGWAL 318 AMSTERDAM TELEFOON 33515 - 33591 Kalverstraat 43 - Telcf. 35543 A. F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductiel! A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerdersl 8

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8