T&eyrn&tf Stille Kracht* 11 November, Alcm. Vitrix—A.F.C0—1 A.F.C. II't Gooi II 3—3 Ajax KNVB jun.—A.F.C. jun8—0 Ontwaakt IIA.F.C. IV 2 3 V.V.A. IV-A.F.C. V 1-8 A.F.C. VI—'t Westen II 5-0 Neerlandia IIIA.F.C. VII 2 3 A.F.C. AVB jun.—D.W.S. jun0—8 A.F.C. adsp.—Swift adsp4 1 Argonaut adsp.A.F.C. adsp. II 2 2 Lynden adsp.—A.F.C. adsp. Ill 1—0 A.F.C. adsp. IV.A.V.O.G. adsp. IV 14 HET TWEEDE. Drie punten, ziedaar het resultaat der laatste vier wedstrijden. Niet zoo best, maar er is toch verbetering te constateeren; de eerste overwinning is binnen en het oude spreekwoord zegt toch: Als er één schaap over den dam isNog wat meer enthou siasme en dan zal het verjongde tweede dit jaar nog vele overwinningen kunnen vieren. Van D.W.S. 2 thuis werd met 5—3 ver loren. Wij begonnen met den harden wind in den rug en waren dan ook iets in de meerderheid. Kansen benutten bleek echter een onoverkomelijke moeilijkheid, waar D.W.S. beter raad mee wist. Na een goede goal volgde even rust een doelpunt van Leloux in eigen doel. 20 achter en storm tegen, dat zag er slecht uit, vooral toen D.W.S. direct na de rust nog eens scoorde. Toen kreeg onze voorhoede plotseling het ware vuur te pakken en in korten tijd was de achterstand tot 32 verkleind, dank zij twee goede goals van Hannema. Hard werd toen om den gelijkmaker gevochten: het mocht echter niet zijn. D.W.S. vergrootte haar voorsprong, waarna ieder nog een maal wist te doelpunten. Tegen Velox werd voor de rust uitste kend gespeeld, waarbij Brouwer ons de lei ding wist te geven. Tot rust bleven wij in de meerderheid en met een 1 0 voorsprong werd vol moed aan de tweede helft begon nen. Het vlotte echter niet meer, Velox werd sterker en het einde bracht ons een 3—1 nederlaag. „BI.-Wit uit" werd onze eerste overwin ning. Met wind tegen werd voor rust hard nekkig verdedigd: enkele uitvallen gaven echter eenige prachtige kansen, waarvan slechts één benut werd. Na de rust ging het direct gesmeerd en wist onze nieuwe aanwinst Lucassen den Blauw-Wit-keeper tweemaal te verschalken. Het opnemen van jonge spelers bleek goed gezien en Beets, Leloux en Lucassen toonden zich hun plaats alleszins waard. Wie dacht met deze 3—0 voorsprong binnen te zijn, kwam bedrogen uit. Blauw-Wit scoorde tweemaal achter een en het overbekende knijpduiveltje kwam weer kijken. Wij hielden echter stand en met 3—2 kwam het einde. Tegen 't Gooi 2 thuis werd met 3—3 ge lijk gespeeld, 't Gooi nam kort na het begin door een ongelukkige bal van Leloux in eigen doel de leiding, waarna v. d. Valk ge lijk maakte. Na rust gaf Hannema ons de leiding, om vlak daarop voor open goal naast te schieten. Te zacht terugspelen van Dijkhuis bracht 't Gooi de gelijkmaker, waarna v. d. Valk ons opnieuw de voor sprong gaf. Kort voor tijd maakte 't Gooi opnieuw gelijk. Ratting verving Struys in dezen wedstrijd wel op zeer goede wijze en verrichtte speciaal voor rust eenige zeer qoede saves. PELIG. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! AT Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in fiw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed eagoedkoop1

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 7