„Pukkies van het derde". vlak Naast het H oofdpo $r kantoor |S> DE. BODEGA VAN HETRECTAUf^AN]" DIE Fbf^T VAN CLEVEL is de C-Commissie zóó, dat wanneer zij ziet, dat je anders wil, zij onmiddellijk be reid is, je weer een reëele kans te geven. Thans treffen wij hier Wim Kummer aan. Wanneer deze regelen door mij getikt wor den, heb ik hem nog niet in dit verband zien spelen. Maar ik twijfel er niet aan, of hij zal zijn plaats heusch hier wel waard zijn. Thans zij wij bijna aan het einde van het ,,B"-elftal, uitgezonderd de mid-voor, H. v. d. Bosch. Het komt niet bepaald veel vuldig voor, dat er een jongen is. die zegt: ,,Oh, laat mij maar spelen, waar U wilt, ik trap rechts en links, en ik speel op alle plaatsen, speciaal in de voorhoede Dit nu zei deze v. d. Bosch tegen Krom- schröder. Maar wij hadden hem nog nooit zien spelen, en zijn opstelling in dit elftal was misschien wel wat riskant. Gelukkig heeft hij onze verwachtingen niet be schaamd, en kunnen wij op deze plaats van onze tevredenheid blijk geven. En nu „mannen van het tweede", wil je een goede raad?? komt dan trouw trainen, doet je best, want ik kan jullie wel in ver trouwen vertellen, dat er voor de beste van jullie een goede kans bestaat ingedeeld te worden bij van Kol. Die heertjes van dit elftal zullen wel trotsch zijn hun naam gedrukt te zien in die mooie Schakel. Maar denk niet, dat wij ons best doen, om nu eens heel mooie dingen van jullie te vertellen. De fouten beschrij ven wij net zoo goed. En ongezouten. Maar hoe ik ook zoek, wanneer ik met den kee per begin, dan kan ik met den besten wil ter wereld geen fouten vinden. Of zou Bothe Geisler misschien een hekel hebben om op tijd uit te loopen? Het lijkt er soms op. Niettemin is zijn keepen van goede kwaliteit, en zal hij zijn weg best vinden. Als merkwaardigheid dient vermeld, dat alle ballen, door de tegen partij over de goal in de sloot geschoten, direct door zijn kleinere broertje, die hem trouw vergezelt, worden gered. Het A.F.C.- bestuur zal zeker ingenomen zijn met derge lijke kereltjes. Vinden wij dan op de linksbackplaats de Groot. Die heeft zich vorig jaar op deze plaats best ingespeeld, zoodat er hem geen moeilijkheden meer zijn, die niet te overwin nen zijn. Zijn partner Brommelcamp, met - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Ik

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 15