Comité tot aanbieding van een huldeblijk ter gelegenheid van het Veertigjarig be staan der Amsterdamsche Football Club Amsterdam, 8 October 1934. Waarde Clubgenooten, Naar aanleiding van eene opmerking in de algemeene vergadering van 9 Juli j.L, en het daarop door het bestuur gegeven ant woord is, onder goedkeuring van het be stuur, een comité gevormd, ten einde te trachten bij het veertigjarig jubileum aan de vereeniging een CLUBHUIS, bevattende goed geoutilleerde kleedkamers en een rui me recreatiezaal, te doen aanbieden. Een eere-comité is uit de meest promi nente figuren der A.F.C. gevormd, en be staat uit de heeren G. N. Scheepens, Ir. W. C. Kohier, J. C. A. v. Ooij en A. F. de Vil der; daardoor zal het comité in de gelegen heid zijn van de rijke ervaring en kennis van de „fine fleur" der club bij de totstand koming der plannen gebruik te maken. Het spreekt welhaast vanzelf, dat deze plannen slechts dan kunnen worden verwe zenlijkt, indien allen (dames- en heeren donateurs, leden, junior- en adspirantleden) hunne vole medewerking daartoe verleenen. Het comité stelt zich voor de benoodigde gelden in hoofdzaak te verkrijgen: le. door „Prikkaarten" uit te geven, waarop in totaal voor „Tien gulden" prik- vakjes voorkomen. Ieder Uwer trachte min stens één, doch bij voorkeur meerdere dezer kaarten volgeprikt in te leveren! Dan is het doorgaan der plannen verzekerd! Ieder, die een volle prikkaart inlevert ontvangt een aardige attentie, terwijl bovendien de na volgende premies beschikbaar zijn gesteld: Door het comité :een gouden horloge. Door de Fa. N.V. W.6H. Eilers Co.: een volledige voetbaluitrusting. Door de K.L.M.: twee rondvluchten. Door Günther, Wagner, Pelikan Mij.: een schrijfgarnituur (Pelikan Vulpen en potlood). Een paar voetbalschoenen. De uitgifte en afrekening der kaarten ge schiedt uitsluitend door den heer W. G. Staats, Jacob Marisstraat 91, Amsterdam (W.), bij wien u (ook op het A.F.C.-veld en op clubavond) te allen tijde kaarten kunt krijgen. Clubgenooten! Deze prikkaarten openen - indien er energiek mede gewerkt wordt vrijwel onbegrensde perspectieven voor den finantieelen opzet van het clubhuis zonder dat het geldelijke offers van Uzelf vergt: laat al uwe familieleden, kennissen, leeraren schoolvrienden, collega's op kantoor, leve ranciers en afnemers „prikken", om het even of ze onze vereeniging al dan niet van nabij kennen: ge vraagt immers niets voor Uzelf, doch voor de oudste Amsterdamsche Football Club, die wekelijks aan honderden jongere en oudere Amsterdammers gelegen heid ijieat onder gunstige omstandigheden de voetbalsport te beoefenen. Bedenkt, dat Laat de bouwval verdwijnen Ons clubhuis verschijnen. ook de ons bezoekende vereenigingen, (en dat zijn vrijwel alle Amsterdamsche clubs) er profijt van trekken, indien onze terrein- accomodatie wordt verbeterd. 2e. Door een geldelijke bijdrage van u allen te vragen; ieder uwer drage naar ver mogen bij! Het Comité vertrouwt, dat gij allen u gedrongen voelt uwe ware vriend schappelijke gevoelens van verknochtheid aan de vereeniging bij het a.s. jubileum in daden om te zetten; welaan door uw steentje bij te dragen, maakt gij het mogelijk door allen gezamenlijk een blijvend bouwwerk aan de vereeniging te doen aanbieden. Het is de bedoeling van het Comité om zoo noodig ieder uwer persoonlijk te bezoe ken, doch het zal dezerzijds op hoogen prijs DIE PORT VAN CLEVE - 7 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 7