WIJNAND Co. Effecten en Assurantiën male, en werd door de Blauw-Wit-achter- hoede vrijwel steeds onderschept. Ellens heeft goed en ijverig gespeeld, door zijn snelheid en vurig op den bal zitten is hij buiten Charles de eenige welke voor de Blauw-Wit-achterhoede gevaar opleverde. Charles was weer Charles en maakte drie goede doelpunten, met wat meer onderling begrijpen van de voorhoedesjielers kan het niet anders of wij moeten van de aanwezig heid van Charles nog veel goeds kunnen verwachten. TOESCHOUWER. A.F.C. IHILVERSUM I. Na de prachtige overwinning op B.F.C. hoopte ieder A.F.C.-er op een herhaling, temeer daar Hilversum niet over een bui tengewoon elftal schijnt te beschikken. Het is echter voor de aanwezigen op een bittere teleurstelling uitgeloopen, de overwinning kwam absoluut aan Hilversum toe, ons elf tal rammelde geweldig en de voorhoede van ons elftal geheel ongevaarlijk. Charles werd afdoende beschaduwd en kreeg geen kans zijn gewone spel te ontplooien, door het zwakke spel der binnen spelers, welke van de speciale bewaking hadden moeten profiteeren, bleef de Hilversumsche achter hoede meester van het terrein. Onze keeper welke zich na den slechten wedstrijd tegen BI. Wit, in Bussum reeds had gerehabiliteeerd, heeft op zeer goede wijze zijn doel verdedigd, bij het 2e doel punt ging hij niet geheel vrij uit, doch de bal was door het natte weer slecht te be handelen. Breedveld was beter dan in de vorige wedstrijden, een groote fout welke hij moet trachten te verbeteren is, dat hij na het onderbreken van een aanval steeds met de bal naar links drijft en dan den bal naar het middenveld trapt. Hierdoor ontstaat een groote gaping indien de bal onmiddellijk wordt teruggespeeld, beter is de bal langs de zijlijn weg te werken. Kleyn welke thans als rechts back in het elftal is opgenomen moet nog routine op doen hij hoede zich er voor den bal te veel te koppen, dit komt doordat hij den bal nog niet voldoende timmert, voor een back is trappen beter dan koppen, tenzij men er toe gedwongen is, bij de 2e goal van Hilversum had hij den bal corner moeten trappen in- plaats van te trachten weg te werken. Dorenbos was niet in conditie doch deed nog steeds behoorlijk werk. Disselkoen speelde technisch een goede partij, hij bleef echter ondanks meerdere aanwijzingen veel te veel in de verdedigingen; moet den bal bij het met het hoofd spelen meer naar de zijkantenplaatsen,inplaats van naar het mid denveld. Het spel van Uiterwijk als half back was weer zwak, hij schijnt zijn afdwalen naar het midden niet te kunnen afleeren, waar door de Hilversumsche rechtervleugel steeds vrij stond, terwijl zijn plaatsen slecht was. R. v. Nek als links buiten was geen open baring de E.C. zal dit experiment wel niet meer herhalen, als rechtsbuiten gaf hij alleen gedurende het laatste kwartier blijk, dat hij het wel kent, enkele goede voorzetten brachten de Hilversumsche achterhoede van de wijs en was de kans op een gelijk spel niet uitgesloten geweest, indien van deze kansen gebruik was gemaakt. Ellens welke eerst rechts buiten speelde keerde na de rust op de rechts binnenplaats terug en deed hier weer behoorlijk werk, het schieten van hem is zwak, goed oefenen hierin is het eenige middel. De binnenspelers voor de rust waren zeer zwak zoowel Burger als J. Uiterwijk be- hooren in het elftal momenteel niet thuis en hiervoor zal naar andere spelers moeten worden omgezien. Charles werd op afdoen de wijze afgedekt, vooral voor de rust liet hij echter enkele malen zien hoe een ach terhoede gepasseerd moet worden doch zonder steun van medespelers is het moei lijk goals te fabriceeren. In dezen wedstrijd kwamen onze zwakke plekken op duidelijke wijze aan het licht, voor de E.C. zal het moeilijk worden deze op afdoende wijze te doen bezetten; gezien de slechte resultaten van het 2e elftal, blijkt ook in dit elftal geen aanwinst voor het le te huizen. Zondag tegen Hercules, een elf tal welk een spel speelt, dat ons elftal ligt, mogen wij wellicht op een nieuw succes ho pen; een wijziging in het elftal is echter vereischt. TOESCHOUWER. N.Z. VOORBURGWAL 318 AMSTERDAM TELEFOON 33515 - 33591 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 6