Alle Drukwerken voor den Handel werd veranderd in de hoop, eindelijk eens iets goed te vinden. C. Dekker en „Latje" Redeker doen als binnenspelers hun best, maar hebben absoluut geen schotvaardigheid of snelheid. Dekker is bovendien physiek steeds de mindere van iedere tegenstander, hetgeen hem niet ten goede koft. Rob Nieu- wenhuys, eerst als linksbuiten geprobeerd, daarna als rechtsbuiten, voldeed op geen der wings. Wij zien hem liefst toch maar op de halfplaats, dat is hem beter toever trouwd. Kok, Struys, Kohier en Reuling kregen een of meerdere kansen, doch allen werden te licht bevonden. Hoewel dat steeds „changen" voor de vaste spelers in het elftal natuurlijk verre van prettig is, moeten zij zich toch beden ken, dat uitslagen als 14-0 en 9-2 beter niet meer moeten voorkomen. En mèt deze ver anderingen worden de uitslagen steeds be hoorlijker, of liever, minder slecht; de voor laatste was 3-1, terwijl de laatste tegen Swift 4-3 was. Het kan niet anders of een overwinning is de volgende match. Zou den wij nog een raad mogen geven, dan adviseeren wij: Train veel en ernstig, maar train vooral doelmatig. Ga niet op een trai ningsavond of -middag rechts trappen, wanneer je van links „geen kaas hebt ge geten". Ga niet maar wat op de goal beu ken, wanneer je niet eens den bal behoor lijk onder de voet kan krijgen. Enzoovoorts, enz. En wanneer je die raad tracht op te volgen, wordt de tweede helft van het sei zoen een stuk beter, dan de eerste. Wij, en heel A.F.C., wachten met belangstelling de resultaten. W. S. Correspondentie. Aangezien wegens be zuinigingsmaatregelen ons blad tot 16 pag. beperkt moet blijven, moesten tot ons leed wezen het gedicht van „Aangetrouwde", en een verslag der adspiranten a tot het November-nummer blijven overstaan. ADSPIRANTEN L Vroeger betitelde men dit elftal met „A", nu heet het „I". Zeker nieuwe spelling. Maar hoe dan ook, vroeger en nu is een groot verschil, iets wat iedereen, die dit elftal in deze competitie zag spelen, eerlijk zal moeten bekennen. Laten wij beginnen met het begin, name lijk, de achterhoede. In de goal staat een zekere Guy van der Wilk. Ik schrijf „ze kere", omdat hij pas lid is geworden, en dus weinigen hem kennen. Zijn keepen is een openbaring voor de C-Commissie; rustig, zeker, haalt geen bravourstukjes uit ten koste van diverse goals, in een woord: the right man in the right place. AFC kan er nog plezier van beleven! Nu dient gezegd, dat er voor hem een paar uitstekende backs Thans Uw clubliefde bewijzen Dan kan 't clubhuis snel verrijzen. spelen. Charles Phaff, tevens aanvoerder, en Siem Schaaphok. Eerstgenoemde moet het voornamelijk hebben van zijn resolute ingrijpen terwijl „Schapie" zich keurig op stelt en zich van alle spelers onderscheidt door zijn beste kopballen. Hieraan kunnen alle adspiranten een les nemen. Koppen, tenzij op de juiste wijze, namelijk met het voorhoofd, kan geen pijn of gevaar opleve ren. Beide backs staan „nogal" stevig op hun beenen en zijn voor den drommel niet bang. Met de halflinie is het eenigszins anders gesteld. Hiermede wil ik in geen geval beweren, dat dit onderdeel slecht te noemen is. Echter, bijzonder goed toch ook niet. Gerrie Stallman als center-half moet eens op een oefenmiddag speciale zorg be steden aan zijn balstoppen, terwijl een paar sprintjes bij zoo n gelegenheid hem niet het minste kwaad zullen doen. Aan de linker- N.V. DRUKKERIJ „'T KOGGESCHIP'' N. Achtergracht 102-104, Telef. 51204-51205 AMSTERDAM - C. riOTOREN A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! DIT BLAD WORDT VERZORGD DOOR DE - 15 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 15