A.F.C.Bloemendaal 6—2 A.F.C.—D.W.S1-4 A.F.C.—Ajax comb3—2 A.F.C.—Hermes D.V.S5—6 A.F.C. II—S.L.T.08-4 Niemand zal kunnen beweren, dat deze uitslagen zoo bar slecht zijn en toch, en tóch zit er bij te veel A.F.C.-ers het idee: we kunnen het niet. Eenerzijds een toevloed van leden, zoo als we die sinds de oprichting van A.F.C. niet gekend hebben: vraag het aan onze secretarissen en aan de leden van de enquête-commissie en ge zult ervaren dat A.F.C. in het brandpunt staat van de be langstelling,vooral van de jongeren. Anderzijds een aderverkalkend en op seniele aftakeling lijkend gepraat van „geen materiaal, sterke tegenstanders enzoovoort." Geen materiaal? Honderden gezonde jongelui wenschen de A.F.C.-trui te dragen, Sterke tegenstanders? Des te grooter eer, ze te overwinnen. Onze clubavonden. Al is het op het moment, dat dit ge schreven wordt, nog abnormaal heet, toch beginnen de boomen geleidelijk aan bruiner te worden en iederen avond wordt het al weer wat vroeger donker. Dus gaan de ge dachten uit naar de clubavonden, die, naar we meenen, verleden jaar in „Eggers" of tewel café Royal, Koninginneweg 212, zulk een succes werden. De clubavond commissie broedt alweer op middelen, om Uw vaardigheid in het edele bridgespel (dat langzamerhand net als het niet minder edele voetbalspel, totaal „stukgesysteemd" wordt), uw handigheid in het nobele vier ballenspel en uw genialiteit in het gracieuse ping pong spel te beloonen. Laten de A.F.C.-dames hun echtgenooten of verloofden dwingen om Maandagsavonds naar Eggers te gaan. Ze halen er heusch geen kattekwaad uit en ze verstevigen op dié manier de hechte pijlers van het A.F.C.- gebouw. De A.F.C.-Schakel. Met dit nummer wordt „ausgerechnet' de 13de jaargang van de Schakel ingezet. We hopen, dat deze 13de jaargang even als zijn voorgangers U uitvoerig zal kunnen vertellen van het lief en leed van onze club. Mogen we dan ook de medewerking van U allen inroepen? Den laatsten tijd laat die medewerking vrijwel alles te wenschen over. Onze prae- ses geeft een wel zeer prachtig voorbeeld met zijn, zoo vaak door de sportpers over genomen hoofdartikelen en „aangetrouwde laat ons evenmin in den steek. Alleen heb je wel eens het gevoel, dat de waarde club genoot, die ons clubblad ontvangt, het niet of zeer slordig leest, had om nu eens één voorbeeld te noemen, het alleraardigste ini tiatief van onze medewerkster in het Aug.- nummer geen beter lot verdiend? Waar blijven de jongeren? Is er nu onder onze tientallen jonge leden niet één, die de moeite er voor over heeft, een stukje voor ons clubblad te schrijven? Schertsend is wel eens gezegd, als de man, die er voor moet zorgen, dat iedere maand enkele pagina s de geduldige persen van het Koggeschip verlaten, om copy kwam bedelen: Ja, maar daar hebben we een redacteur voor!" Ik kan U daar wel uit de beste bron ver zekeren, dat de redacteur van meening is. dat als hij in z'n eentje Ons Krantje vol moet schrijven, dit voor den lezer vrij een tonig zou worden. Mag ik daarom vriendelijk verzoeken: 1. dat ieder, die iets op zijn hart heeft, dat hart leeg schudt in de bus van de redactie; 2. dat de aanvoeders zorgen, dat iedere maand een overzichtje van de door hun elf tallen gespeelde wedstrijden geschreven wordt? 3. dat alle copy, uiterlijk den 15den van iedere maand binnen is? Personalia. In een club als de onze leeft men met el kander mee en beseft men de juistheid van het spreekwoord: „Gedeelde vreugd, dub bele vreugd; Gedeelde smart, halve smart Dus zijn we in gedachten aanwezig bij Hans Haaxman's bruiloft en hopen, dat Hans en zijn charmante bruid een prettige reis met hun huwelijksbootje zullen maken. En we begroeten met vreugde het feit, dat Nic. Scheepens thans op den weg is, die, naar we allen hopen, tot algeheele beter schap voert. Sluiten we dan met ons aller vriend Gé Bosch, dien we noode missen bij de vele malen, dat A.F.C.-ers elkaar ontmoeten, een spoedig en volkomen herstel toe te wen schen. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 8 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8