bal zien. De verdediging sloot beter en Burger in het doel werkte feilloos en met veel initiatief. Zijn uitloopen en ingrijpen was heel verdienstelijk. Als die serieus blijft oefenen, komt hij er wel. In de rust was de stemming in het A.F.C. kamp dan ook vrij hoopvol. Aanvankelijk hield men in de 2e helft nog stand, doch langzamerhand werden de zwakke plekken, welke zich in de eerste helft al hadden aan gekondigd, duidelijker. Misschien speelde de wind, welke men nu tegen had, ook een rol, doch hoe dit ook zij, het lukte hoe lan ger hoe minder. Het tempo ging verloren, men speelde den bal niet meer zoo vlug af en werd daardoor telkens tegen de enthou siast doorspelende Kinheimers de mindere. Vooral bij de veel, te veel, hoog gehouden ballen moest men het tegen de grootere tegenstanders afleggen. Al was de uitslag 1—2 dan op zichzelf ook een teleurstelling, toch was het geheel, vooral gezien de eerste helft, werkelijk niet onbevredigend. Er zit een goede spelopvat ting in het elftal. Nog wat meer uithou dingsvermogen ter handhaving van het tempo, gevoegd bij meerdere routine, moe ten op deze basis tot successen leiden. Waar Lungen afwezig was, speelde El lens midvoor. Daan werkte hard en nuttig, doch miste voldoenden steun. Hij heeft zich tot een handig voortwaarts ontwikkeld en met zijn ijver en uithoudingsvermogen moet hij m.i. ook als inside veel succes kunnen hebben. Met 2 zulke binnenspelers als Char les en Daan, waarbij dan ook Roelof beter tot zijn recht komt, kunnen we een zéér sterke aanval in het veld brengen. Niet onvermeld wil ik laten, dat deze wedstrijd in de aangenaamste verhouding werd gespeeld. Wanneer we anders de resultaten der heden in onze afdeeling gespeelde wedstrij den bekijken, dan zien we dat het krachts verschil grootendeels niet opvallend is. Dit is een vingerwijzing te meer, dat iedere wedstrijd de volle energie van ons elftal zal opeischen. Onze jongens zullen zich ook zeker geheel geven en na dezen eersten tegenslag er alles op zetten, om A.F.C. in het seizoen van het 40-jarig jubileum een eervolle plaats te verzekeren. Dit is een eereplicht, welke men zeker met liefde zal trachten te vervullen. Laten wij allen hen door onze aanmoedigingen daarbij steunen. 16 September 1934. I. H. GALAVAZI. KRABBELS VAN DE REDACTIE. Ons 12de AROL-tournooi. Onze „Schakel" komt te laat uit om een volledig verslag van ons zoo geslaagde 12de AROL-tournooi nog te wettigen, vandaar enkele kantteekeningen bij onze joyeuse seizoensopening. In de allereerste plaats past ons een woord van hulde aan het adres van „Ajax" dat op zoo grootsche wijze den AROL-Beker voor de 2de maal veroverde. Onze rood witte vrienden zijn ons wel zeer ter wille; in de jaren, dat zij niet deelnamen aan ons tournooi, zorgden zij er met groote nauw gezetheid voor, de betreffende Zondagen geen thuiswedstrijd te organiseeren en nu zij gelukkig van de partij zijn, vergastten zij onze toeschouwers op een soort voetbal, die werkelijk ideaal genoemd kan worden. Ajax kwam in het bezit van den beker door de volgende uitslagen: Ajax-Z.A.C2-0 Ajax'N.A.CA3 Ajax—D.W.S3-0 Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kxcymborg kleedt U goed ca goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerdersl - 6 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 6