fouten alsnog weten te vermijden, dan be hoeven wij over het verloop der competitie in dit seizoen niet pessimistisch te zijn, de wedstrijd tegen B. Wit zal leeren of deze hoop in vervulling zal gaan. TOESCHOUWER. Ongecorrigeerd NIEUWE LEDEN. L. van der Wilk, Nic. Maesstraat 63, onderst, lid. G. van der Wilk, Nic. Maesstraat 63, adspirant lid. D. J. van der Wilk, Nic. Maesstraat 63, adspirant lid. Gerrit Burger, Groenendaalstraat 9, wer kend lid. F. Licht, Rietwijkerstraat 582, adsp. lid. B. Licht, Rietwijkerstraat 582, adsp. lid. J. Kummer, Lekstraat 168, adspirant lid. A. H. Lammers, Waldeck Pyrmontl. 8, werkend lid. J. F. Bakker, 2e J. v. d. Heijdenstr. 21 h., werkend lid. J. Knight, Nic. Maesstraat 109, werk. lid. P. v. Buren, Kerkstraat 227, werkend lid. F. Borsboom, Parnassusweg 36, Donateur. B. Spelter, v. Woustraat 116, adsp. lid. D. Becking, Willem de Zwijgerlaan 105', adsp. lid. P. G. Worm, Witte de Withstraat 65 hs, adsp. lid. A. J. Voet, Ceintuuurbaan 268 hs, Jun. lid. J. Manheim, 2e J. Steeenstr. 76, werk. lid. W. Kamminga, Hoofddorpweq 201, wer kend lid. S. Simons, Reynier Vinkeleskade 68, wer kend lid. M. Kogel, Gerard Terborgstraat 34 Jun. lid. Mevr. Haalmeyer, Agamemnonstraat 9. donatrice. F. Borsboom. Parnassusweg 36. donateur. P. v. Buren, Kerkstraat 227, werkend lid. ONS PAARD. Wij hebben een paard, tot matelooze er gernis van onzen nieuwen Terrein-Commis saris. Alleszins begrijpelijk, wanneer LI weet, dat Hans zoo heet het dier (Willy Brusse noemt het een ondier) er in ge slaagd is ons achterste veld voor voetbal volkomen ongeschikt te maken. Ledigheid is des duivels oorkussen. Bij ons paard ont aardt het niets doen in een ongebreidelde dartelheid met het gevolg dat genoemd terrein op sommige plaatsen den toets van vergelijking met een omgeploegden bouw- akker gevoeglijk kan doorstaan. In tegen stelling met een mol, maakt een met graven behept paard kuilen, reuze kuilen. Misschien wel leuk voor onzen plaggen-leverancier, doch minder prettig voor onze kas. Een hek behoeft maar even open te staan, of Hans begeeft zich in vliegenden galop naar de andere nog niet door hem bewerkte velden om daar zijn vernielzucht te gaan botvieren. Gelukkig wordt hij intijds weggejaagd en krijgt geen kans het hoofd-terrein in behan deling te nemen. Zet hem vast aan een lange lijn met een pin in den grond raadde iemand aan, doch daarmede gaat men de verwoesting niet tegen, integendeel verkrijgt men een meer systematische vernieling, daar telkens wan neer de afgebakende ruimte is afgegraasd, hem een nieuwe plek moet worden aange wezen. Doe het paard dan weg, maar wie moet dan de rol voortbewegen? Wellicht soms een aantal abitieuse voetballers bij wijze van training? Voor een keer zou dit wel gaan, doch niet al te vaak, daar anders de training veel overeenkomt met dwang arbeid zou gaan vertoonen. Hans brengt Willy Brusse tot wanhoop en toch is het wel een aardig paard! A. M. 1v EENIG IN AMSTERDAM A.F.C.-ers. begunstigt onze adverteerders1 - 3

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 3