1 OFFICIEEL. A.R.O.L.-TOURNOOI. Uitslagen: 26 Augustus 1ste ronde. A.F.C.Bloemendaal 6—2 D.W.S.—U.V.V3-2 Zeeburgia—N.A.C2—2 Blauw Wit—H.F.C3-3 Ajax—Z.A.C2—0 Tusschenronde. A.F.C.—D.W.S1—4 2 September Demi-finale. D.W.S.—H.F.C2-1 Ajax—N.A.C7—3 Finale. Ajax—D.W.S3-0 Het is ten strengste verboden, voetbal-, bridge of andere wedstrijden te organise'e- ren zonder toestemming en medewerking van het Bestuur. Alle verzoeken dien aan gaande moeten gericht worden aan het secretariaat, Zuider Amstellaan 53. Leden, die hun contributie wenschen te gireeren, worden verzocht dit te doen op B 7047. Leden, die hun contributie nog niet be taald hebben en geen regeling met den Penningmeester heben getroffen, zullen niet meer opgesteld worden. KINHEIMA.F.C. De eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen is jammer genoeg met kleine cijfers ver loren, doch mogen wij over het vertoonde spel speciaal voor de rust niet ontevreden zijn. Deze wedstrijd is te verdeelen in twee gedeelten, het deel voor de rust waarin het geheele elftal een goed sluitend combinatie spel vertoonde en het deel na de rust waar in alle verband in de voorhoede zoek was. Voor de rust werd door het geheele elf tal goed gespeeld. Burger greep steeds op het goede moment in en aarzelde niet in dien noodig uit te loopen, hij hoede zich er echter voor een teruggespeelde bal te wil len trappen, deze behoort te worden op gepikt. De beide backs verstonden elkander goed, Brouwer moet afleeren steeds teveel naar links te dwalen terwijl beide niet teveel moeten koppen, wanneer de bal met een forsche trap weg te werken is. De halflinie speelde zoowel aanvallend als verdedigend goed, Disselkoen opende het spel bijwijlen goed op de vleugels, doch moet trachten feller op den bal te zitten, waardoor hij verdedigend veel meer kan presteeren. Uiterwijk en Dorenbos gooiden het spel voldoende open, het was merkbaar dat een goede afspraak met hun resp. backs bestond. Ellens als midden-voor heeft hard en goed gewerkt, hij was zeer ijverig en ver deelde het spel behoorlijk, jammer is dat hij meermalen moest trachten ballen te berei ken welke geheel aan de zijkanten van het veld waren, dit was m.i. meer de taak der binnenspelers geweest. De binnenspelers begrepen hun taak als verbinding spelers goed, doch het afgeven en plaatsen was meermalen onzuiver ter wijl geen enkel behoorlijk schot werd ge lost, enkele goede schietkansen gingen door treuzelen verloren. De beide buitenspelers hadden hun dag niet, Weverink trachtte steeds den bal direct met de rechtervoet voor het doel te plaatsen, hierdoor liep de rest der voor hoede herhaaldelijk in de buitenspelval, hij moet meer trachten zelf de achterspelers te passeeren en dan de bal voor te zetten. De passes welke hij nu en dan aan Ellens gaf, speelde hij geregeld links langs den back, hierdoor kwam Ellens steeds teveel links van het doel, beter is recht tusschen de backs door om Ellens kans te geven tus schen hen door te glippen. R. v. Nek was niet in conditie, wij weten echter dat hij veel beter kan, het ontbrak hem echter niet aan ijver. Na de rust kon de voorhoede het tegen de grootere spelers van Kinheim niet bol werken, temeer daar deze met wind mee met forsche trappen het terrein zuiverden, hierdoor werd de taak der achterhoede enorm verzwaard en konden doelpunten niet uitblijven. De Kinheim spelers welke stuk voor stuk steviger waren hebben fanatiek doch uiterst fair gespeeld, waardoor de wedstrijd een zeer aangenaam verloop had. Indien onze spelers bovenaangehaalde i.gi A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 2