WARUM 1ST ES AM RHEIN SO SCHöN? Stel je voor, een vroolijk fuifje Op het groene voetbalgras, Als het goed gaat is 't een kluifje Voor de mag're, dunne kas. 'n Zomerfeest met alle leden! Met „Stimmung", „Schunkelwalzer" enz. (Mayen is zoo lang geleden) En ik heb nog niets van de Rijn gehoord. Lampions als feestverlichting, Onze Reds Band doet zijn best(?) Zoo niet, dan de muziekverrichting Door harmonika- of blaasorkest. Banken zijn er wel te vinden, Tafels maken zal wel gaan, Schraag en planken samenbinden En... de glaasjes kunnen staan. Maar dan moeten we allen helpen? (Ik zelf knijp er wel tusschen uit) Grootsche opzet, en niet mislukken, Noodig iedereen maar uit. En wie zorgt er voor attracties? B.v. veteranen voor 'n ballet? 'n Hoofd van Jut of 'n kar met „spatsies" Worden op 't terrein gezet. Wij vrouwen hebben vaak gegrinnikt Om der mannen voetbalspel, Als wij eens speelden? (hoor ik gehinnik?) 'k Gun and'ren zoo'n pleziertje wel! Twee voetbalteams van ,,Aangetrouwdes" Hup'len dazend, vallend rond. 'k Wed de schapen krijgen flauwtes, Enfin, het lachen is gezond! Komt, wie zorgt er voor 'n programma? En wie bedenkt een beetje gijn? Ik geloof van alle data Zou Koninginnedag de beste zijn. Kaarten verkoop kan beginnen, Zoodra het kogel door het kerk. Denkt er om, de kas moet winnen: Vooruit nu snuiters! aan het werk!! EEN AANGETROUWDE. AMSTERDAMSCHE CRICKET CLUB. Kon ik het overzicht in de laatste A.F.C.- Schakel nogal optimistisch zijn, thans is dat grootendeels veranderd vooral wat het eerste elftal betreft. Op 1 Juli kwam de Stichtsche op bezoek. Was er te Bilthoven phenomenaal veldwerk en vangacrobatie vertoond, thans was het tegendeel waar. A.C.C. scoorde slechts 66 runs en H. Prent, J. G. Börnemann en P. Sanders Sr. kwamen maar net in de dubbele cijfers. Tegenover dit schamele totaal stelde S.C.H.C. 210 runs voor 7 wickets down; twee kostbare van gen werden gemist, welke A.C.C. op pre cies 170 runs kwamen te staan, maar daar buiten was het veldwerk bovendien nog bar slecht. A.C.C. werd natuurlijk nogmaals in gezonden, scoorde toen 63 runs (P. San ders Sr. 21) en leed zoodoende een sma delijke inningsnederlaag, welke bij goed veldwerk zeker was voorkomen. De wed strijd tegen Kampong ging vanwege het overlijden van Z.K.H. Prins Hendrik niet door. Den 15den Juli werd er weer eens thuis een friendly-game tegen Te Werve ge speeld. Te Werve was met een zeer sterk elftal verschenen, doch zat niettemin voor 131 runs aan den kant, dank zij het goede bowlen van Sanders Sr., Richelmann en Selles en mede dank zij behoorlijk veldwerk. A.C.C. scoorde toen 101 runs, waarvan Staats een goed 32 en Selles 23 runs. De staart maakte echter niet veel en het totaal van Te Werve werd niet gehaald. De wel bekende ,,Bram" zorgde voor een uitsteken de lunch op het terrein. Voor de copetitie werd vervolgens weer van Quick (N) verloren. A.C.C. scoorde wederom een mager totaal, te weten 56. Quick had echter zeer veel moeite dit to taal te overschrijden, er werd n.l. goed ge- bowled, vooral door Sanders Sr. (6 voor 19) en de vangkansen werden thans zon der mankeeren geaccepteerd, terwijl het groundfielden niet veel te wenschen over liet. Quick maakte slechts 73. A.C.C. pro beerde het natuurlijk nogmaals en scoorde vrij snel 112 runs voor het verlies van 6 wickets. Quick moest dus 96 runs maken of den tijd uitspelen; tot dit laatste werd blijkbaar besloten. Heel langzaam, maar zeker vielen de wickets en toen het tijd was (volgens afspraak korter dan 6 J/£ uur) waren er 7 wickets neer voor 22 runs. Geen afspraak of een half uur speeltijd meer, A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerdersl - 9 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 9