PAPIEREN ZAKKEN officieuse bijeenkomst, waar ieder nu eens openhartig kon zijn, de zoogenaamde „op positie" verstek liet gaan! Op Maandag 9 Juli werd onder een tro pische hitte de tweede algemeene vergade ring gehouden. In een waarlijk magistrale rede heeft voorzitter Galavazi klare wijn geschonken en verklaard, waarom het Be stuur zijn mandaat ter beschikking gesteld had. Niet om de vraag, of de E.C. uit 3 of uit 5 leden moest bestaan, doch om een .reeks van gebeurtenissen klein en groot, die tenslotte culimineerden in het afstem men van het Bestuursvoorstel. Met klimmende verbazing en veront waardiging hoorde men, wat zich in het algeloopen seizoen al zoo had afgespeeld. Op felle wijze trok na deze luid toege juichte rede a.a. Hans Huurnink van leer en ook door verschillende andere leden, werd het optreden van sommigen ten sterkste afgekeurd. Nadat uitvoerig over een en ander van ALLE MODELLEN AMSTERDAM gedachten was gewisseld eindelijk was dan de donderbui, die de A.F.C.-atmos- pheer moest opfrisschen losgekomen kwam dus weer de Bestuursverkiezing aan de orde. Het Bestuur weigerde bij acclamatie te worden herkozen en persisteerde bij een schriftelijke verkiezing. Deze vond plaats met den volgenden veelzeggenden uitslag: Aantal uitgebrachte stemmen: 62. Vóór het huidige Bestuur: 62. Tegen: 0: Blanco 0; Van onwaarde: 0. Allereerst werd nu Brusse uitgenoodigd aan de Bestuurstafel plaats te nemen het geen Willy onder applaus van de verga dering deed. Een aardig intermezzo volg de: Het was Galli's 20ste herverkiezing als Bestuurslid en bij monde van Schaf werd hem een bloemenmand aangeboden als at tentie voor het vele werk, dat Galli verzet, doch tevens als beleefdheid tegenover Me vrouw Galavazi, die haar echtvriend zoo vaak moet afstaan ter wille van A.F.C. Opnieuw werd nu de benoeming der Elftalcommissie ter sprake gebracht. Galli opende de besprekingen en' verklaarde met nadruk, dat, nu op zoo ondubbelzinnige wijze de algemeene vergadering bewezen had, prijs te stellen op een aangename samen werking, het Bestuur van zijn kant de be sluiten van de algemeene vergadering op de meest loyale wijze zou uitvoeren. Na langdurige besprekingen kwam men tot de volgende oplossing: Commissie A voor de hoogste elftallen; Commissie B voor de lagere senior-elftal len, commissie C voor de junior-elftallen. Alle gestelde candidaten werden bij ac clamatie herkozen, de samenstelling van deze commissies komt elders in dit num mer voor. Bij de rondvraag stelde Dijkhuis voor een commissie te benoemen met het oog op ons naderend 40-jarig bestaan, die tot taak zou hebben, gelden te verzamelen voor een nieuw clubhuis. Dit werd aangenomen, evenals een voorstel van Esser, om bij ons jubileum, een feestschakel of gedenkboekje uit te geven en daarom een hoofdelijken omslag te heffen van 1 per werkend en ondersteunend lid en 0.50 per adspirant en junior. Hartelijke woorden wederzijds kondigden het einde aan van een vergadering, die slechts één belang gezien had: Het belang van A.F.C. - Tv V A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8