Stille Kracht. menschen die op de honken staan binnen te trekken door luide aanwijzingen te geven, die niet zelden lijnrecht tegenover elkan der staan. Wat te zeggen van b.v. „Loopen" gelanceerd door speler A, direct over schreeuwd door ,,Niet loopen, blijven staan van speler B. De beginneling die natuurlijk graag zijn uiterste best doet, loopt als spe ler A roept, doch keert op zijn schreden terug als speler B zijn aanwijzing geeft. Dit heeft als gevolg, dat hij rustig uitgetikt wordt en met veel liefdevolle uitroepen in zijn spelerkamp wordt ontvangen. Deze kinderziekten zijn wij echter spoe dig te boven gekomen, dat zou blijken uit het verdere verloop van de competitie. 23 Juni traden wij aan tegen Shell, even eens dit jaar met honkballen begonnen. Dit was dus een aardige krachtmeting. Deze wedstrijd werd door ons gewonnen met 20—14, maar voor dit resultaat hebben wij hard moeten vechten, want toen onze laatste inning inging, stonden wij met 13-14 achter. Wij speelden het echter klaar om in deze inning 7 runs bij elkaar te slaan. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe Onze volgende wedstrijd was tegen V.V.G.A. 2, die verloren werd met 16-9. In dezen wedstrijd werd door ons erbarme lijk geknoeid. Na dezen wedstrijd werden wij echter echter allemaal door de honkbalkoorts aan getast. Er werd veel en doelmatig geoefend, de resultaten bleven niet uit want na den wedstrijd tegen V.V.G.A. 2 werd geen wedstrijd meer verloren. 7 Juli was voor ons een rustdag, die be steed werd of te oefenen. 14 Juli kwam V.V.G.A. 3 bij ons op be zoek. Wij hadden ons voorgenomen dezen wedstrijd te winnen en het is ons dan ook gelukt. Door uitstekend slag- en veldwerk werd de strijd in ons voordeel beslist met 31-10. Een prachtig resultaat waarop wij niet weinig trots waren. De twee volgende Zaterdagen vormen een .zwarte vlek in dit overzicht, wat be treft het opkomen van de spelers in ver band met vacanties enz., maar wat betreft de sucessen zullen zij in onze herinnering blijven voortleven als een „gouden vlek". Op 21 Juli werd de strijd aangebonden tegen Shell. Ons team bestond uit 7 man, wat wilde zeggen, dat wij automatisch 2 nullen hadden. Shell stelde reeds voor dezen wedstrijd niet te spelen. Doch liever eer vol verliezen met spelen, dan verliezen zon der spelen was ons parool. De eerste inning overtuigde ons, dat het zeer zwaar zou worden en wij namen ons voor onze huid zoo duur mogelijk te ver- koopen. De strijd was zeer spannend en toen wij voor de laatste maal aan slag kwamen was de stand 2020. De overwinning lag dus voor het grijpen, en deze kans hebben wij ons niet laten ontnemen. De wedstrijd werd gewonnen met 22—20. Vermelding ver dient nog het feit, dat Reijnders een home run sloeg. Op 28 Juli betraden wij met leeuwenmoed het strijdperk, want wederom hadden wij 7 man. Onze tegenstanders waren V V G.A. 2. Doordat onze penningmeester zich spon taan bereid verklaarde als achtste man te fungeeren kregen wij slechts 1 automatische nul. Na drie kwartier spelen werd ons acht tal weder terug gebracht tot 7 man ver mits een der spelers noodzakelijk weg moest. Het verloop van dezen wedstrijd was zeer opwindend want ons honkloopen was bui- Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven vnn groot belang is. Zorg ook voor die siille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 'w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed e»goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 12