A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN I Vertrouwen en goede samenwerking! Wat onze Zusterclubs deden. ÏegefdS"5" beSch°»™9 Daar ik door samenloop van omstandiq- Q u, 9,CT ,bydra9e voor de voorgaande „Schakel heb ingezonden, was ik nog niet in de gelegenheid er mijn vreugde over uit te spreken, dat ons 2de elftal nog net in zijn laatsten wedstrijd den dans ontsprongen is. Het 3de elftal behaalde door doelgemiddelde in een overigens weinig bevredigende beslis- singscompetitie toch nog het kampioenschap. Het gevaar voor het 2de is inderdaad buiten gemeen dreigend geweest en het had een ernstige slag voor ons beteekend, indien na een jaar een tweede degradatie gevolgd was. Ai moge het uiteindelijk resultaat: 1ste en de gehandhaafd, 3de kampioen ten slotte nog bevredigend zijn, met recht mag er ge zegd worden: tevreden maar niet voldaan. Juist door het verloop der competities onzer hoogste elftallen komt ten duidelijkste tot uiting dat wij thans onze volle aandacht aan de verbetering onzer sportieve prestaties moe ten wijden: Onze accomodatie is na de be langrijke uitbreiding in het afgeloopen sei zoen tip-top, met uitzondering dan van ons Uubhuis, welks vervanging op dit gebied nog onze grootste en eenige wensch blijft om van zorg maar niet te spreken! Afgezien dus van dit laatste, behoeven wij ons over de accomodatie het hoofd niet meer te bre ken, doch nu moeten alle krachten aan den opbouw onzer top-elftallen besteed worden Wanneer op dit gebied dezelfde samenwer king komt, als welke tusschen Bestuur en al legenen, dit tot het verwezenlijken der ac- comodatie-verbeteringen hebben bijgedragen, bestaan heeft en de uitvoering daarvan mo gelijk maakte, dan kunnen we ook daar succes bereiken. Het is duidelijk, dat zulk een eendrachtig streven en werken op een gebied, waarvoor de leden uiteraard wel interesse hebben, doch waarbij zij overiqens passief kunnen blijven, gemakkelijker onder een kleine groep van elkander waardeerende en un verantwoordelijkheid begrijpende menschen te bereiken is, dan wanneer men de algemeene medewerking noodig heeft Hier kunnen Bestuur, Elftal- en traininqs- commissie wel de richtlijnen aanduiden en leiding geven, doch verder is men op den goeden wil en het plichtsgevoel, om van vertrouwen m de genoemde instanties maar niet te spreken, geheel aangewezen. Een nieuwe tribune, hoeveel hoofdbre kens (niet het minst financieel) zij ook velen 7 W£kt natuurli)k algemeene instemming. Zij staat er plotseling en men vraagt niet naar het hoe en waarom, doch is tevreden. w5ar alj een elftal in het veld gestuurd wordt, ja dan is men al gauw met zijn cri- tiek gereed. Dan vraagt men: Hoe hebben dat in hun hersens kunnen halen? Zon der dat deze vraag nu precies een poging Ik herhaal vertrouwen en goede samen werking zijn het eerste vereischte. De spe lers moeten begrijpen, dat alles wat er ge beurt, hoe veel dit misschien ook van hun eigen opvatting afwijkt, slechts door één gedachte beheerscht wordt: Hoe kan A.F C weer aan de top gebracht worden? Als iets niet duidelijk is, of als men meent dat het anders moet, kom dan bij het Bestuur en ge krijgt uitleg. Ondergrondsch gekanker is iunest en de boel wordt er door ondermijnd. Vooral als het ongeluk wil, dat door toe- j!F „aanwe2i9 zijnde niet-spelers niet on middellijk op het foutieve daarvan gewezen wordt en deze het niet noodig vinden direct A.p.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 2

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 2