J L. H. SMITS Warmoesstraat 42, Amsterdam DE HONKBALLERS. De afdeeling Honkbal marcheert goed, er heerscht een prettige geest, er wordt Hink geoefend and last not least er worden vorderingen gemaakt. In onze eerste competitie wedstrijd tegen B. Wit hebben we een zeer behoorlijk fi guur geslagen, hetgeen de uitslag 1811 tegen deze veel geroutineerde tegenstan ders dan ook wel bewijst, vooral daar Bl.- Wit er eerst in de laatste inning in slaagde haar overwinning te consolideeren. Ons veldwerk was zelfs vrij goed te noemen, en vooral Thonus op het derde en Brouwer op het eerste honk kunnen op een goeden wedstrijd terugzien. Leloux was wel het best op dreef, hoewel ook Beets en Reynders met flink oefenen hem goed kunnen vervangen. Jammer was het dat we er aan slag niet veel van terecht brachten en ook bij het honk loopen te veel fouten werden ge maakt. De meest voorkomende waren wel: loopen als er een vangbal werd geslagen en het voorbijschieten van tweede en derde honk. Slechts enkelen konden vat krijgen op het zuiver werpen van den BI. Wit-pitcher, en veel goede slagen konden er dan ook niet genoteerd worden. Onze tweede wedstrijd werd thuis ver speeld tegen Shell en bijgewoond door een behoorlijk aantal A.F.C.-ers. Dubbel jam mer is het daarom dat we onze vorm zooals tegen B. Wit niet te pakken konden krijgen. In het begin leek het of de wedstrijd een debacle voor Shell zou worden, want na verloop van twee innings stonden we met 121 voor, wat vooral te danken was aan goed pitchen (van Beets) en slagwerk onzerzijds en slecht veldwerk van Shell. Hierna herstelde Shell zich echter en wer den er bij ons zooveel fouten gemaakt, dat na vijf innings de stand 1314 in het voor deel van Shell stond. Zoodat we dus in drie innings slechts één punt hadden kunnen behalen. De zesde inning was tevens de laatste, en moest dus de beslissing brengen. Het lukte ons Shell voor nul weer het veld in te sturen, bravo Leloux! Wij stonden nu voor de moeilijke taak in deze laatste slagbeurt twee man binnen te brengen, hetgeen ons weldra lukte, waarna we er zóó den smaak van te pakken kregen, dat nog vijf man het thuishonk passeerden, zoodat we dus met 20—14 hadden gewon nen. Onze eerst volgende wedstrijd is: 7 Juli A.F.C.—V.V.G.A. II. Van deze plaats wil ik er nogmaals op wijzen, dat we nog steeds gaarne leden zullen noteeren, dat we vooral met het oog op afschrijvingen in de vacanties over een vrij groot ledenaantal moeten beschikken. Deze leden kunnen er dus zeker van zijn geregeld competitie- of vriendschappelijke wedstrijden te zullen meespelen, mits ze na tuurlijk 's Woensdagavonds geregeld komen oefenen. De contributie van 5.— kan voor het vele wat er geboden wordt toch moeilijk een bezwaar zijn, voor deze ideale zomer sport, waaraan jong en oud kan meedoen, en waarvoor alleen maar voetbalbroek, shirt en een paar gymnastiekschoentjes IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN OP ELK GEBIED Amsterdam KONINGSPLEIN 9 Tel. 34845 's-Gravenhage Kneuterdijk 2a Tel. 112337 - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! i,

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 15