N.V. W. H. EILERS eind Augustus gespeeld en wat het aan gename verhoogt, hier in Holland hoofd zakelijk op Zaterdagmiddag. Wat voetbal in Europa is beteekent honkbal in Amerika, waar het zijn aanhangers heeft bij tiendui zenden en waar wedstrijden met 40000 tot 60000 bezoekers geen zeldzaamheden zijn. Wordt voor een cricketwedstrijd bijna een geheelen dag in beslag genomen, wat voor velen juist de aantrekkelijkheid is, bij honkbal duurt deze in den regel slechts enkele uren en wordt een vrijen middag er geheel mede gevuld. Wij noodigen alle A.F.C.-ers uit eens kennis te komen maken met deze mooie zomersport en zijn overtuigd dat na kennis making zij ook spoedig tot de beoefenaars zullen behooren. Geoefend wordt op Woensdagavond om iy2 uur op een der A.F.C.-velden terwijl op Zaterdagmiddag de wedstrijden worden gespeeld. Nadere inlichtingen en aanmelding voor het lidmaatschap bij den heer Kleyn, Konin ginneweg 181. Jéem. D.-ADSPIRANTEN. Ik wil U eens iets gaan vertellen over de Benjamins van A.F.C. Zooals U misschien weet heeft A.F.C. o.a. vier adspiranten elftallen, n.l. A, B, C en D. Deze D-adspiranten zijn jongens van 12 en 13 jaar en spelen in 'n A.V.B.-afdeeling en vormen daar met acht andere clubs deze afdeeling. Ik zal U de namen der verschil lende vereenigingen niet nomen, want U kent ze toch niet. U hebt waarschijnlijk nooit gehoord, van clubs als V. M. K. T.W.M. enz. De resultaten van de D-adspiranten wa ren tot voor eenige weken zeer slecht te noemen. De laatste weken echter is er een verandering ten goede gekomen, wat ge deeltelijk haar oorzaak vindt in het ver sterken van het elftal door eenige C-adspi- ranten. Na zeven wedstrijden was de stand als volgt: Gewonn. Gelijk Verl. voor tegen 1 1 5 4 31 En thans na 10 wedstrijden: 4 1 5 19 32 U ziet hieruit dus dat de drie laatste wed strijden alle werden gewonnen en zij nemen momenteel de vijfde plaats in. Dit elftal munt uit door goede saamhoo- righeid en de wil is aanwezig om iederen wedstrijd te winnen; buitendien maakt dit elftal door zijn goed verzorgde voetbal uitrusting op het veld een goeden indruk. Hun spel is vergeleken bij het begin van het seizoen flink vooruitgegaan. In keeper Arends hebben zij een doelman die zich na een matig begin ontpopt heeft tot een goed doelverdediger, alleen op lage ballen is hij zwak, maar daar hebben meerdere keepers last van. De beide backs, Huurnink en De Groot, (de laatste is tevens aanvoerder van het elftal), zijn een paar stevige trapvaste knapen. De middenlinie, bestaande uit Du Buy, Brouwer en Botter, is vrij goed, met als besten speler van het geheele elftal Cor Du Buy. De voorhoede is het zwakke punt. Deze linie wordt gevormd door Staartjes, Hoenderdaal, Hertel, Van Dijk en Muller. Speciaal deze linie moet geducht gaan oefe nen, vooral op snelheid en balcontröle. Van zelfsprekend worden in dit elftal nog wel Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A.F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculess'choenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductieü nOTOREN SCHAKELTOE NV GRÖENEVELD.v d.POLL ^o^STELLEN 11 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 11