Die Port van Cleve"? 6es/e eeifiuisf N.V. W. H. E1LERS de onderlinge verstandhouding was goed, de genoodigden genoten, hetzij als speler hetzij als toeschouwer. De welwillende medewer king van het A.F.C.-bestuur stelde ons in de gelegenheid op A.F.C.-bodem, in eigen home, de festiviteiten voort te zetten, er werd gesmuld, gedronken en gedanst, ieder was vol enthousiasme en in de beste stemming en meer dan tevreden en velen zullen niet ge makkelijk dezen in alle opzichten uitstekend geslaagden dag kunnen en willen vergeten, den dag, waarop niet alleen het 12J^-jarig bestaan werd gevierd, maar waarop ook en vooral ieder zijne vreugde uitte over de gezonde herleving van onze vereeniging na tal van doorstane moeilijkheden. Dit jaar hebben wij ook met gepaste luister mogen medevieren het 50-jarig bestaan van den Nederlandschen Cricket Bond. De viering van het lustrum is goed ge slaagd en het Nederlandsche elftal leverde het fraaiste cadeau af in den vorm van een schitterende overwinning op M.C.C. op den 12den en den 13den Augustus 1933, welke overwinning met gouden letters in de anna len van het Nederlandsche Cricket zal zijn vastgelegd en nog tal van jaren het onder werp zal zijn van de tallooze cricketgesprek- ken. A.C.C. zond bloemen aan het N.C.B.- bestuur en bij de receptie en bij het feest diner was onze vereeniging vertegenwoor digd door de bestuursleden Fr. Riechel- mann en G. H. H. Kappelhoff. De N.C.B. gaf een prachtig „Gedenkboek uit, waar voor vele bekende cricketers bijdragen heb ben geleverd en waarin tal van statistieken zijn opgenomen, welke ook de namen van onze het meest op den voorgrond tredende spelers bevatten. Aan hen, die iets meer van het Nederlandsche Cricket in zijn groei en bloei willen weten., kan het lezen van dit Gedenkboek met warmte worden aanbevolen. Tot mijn genoegen heb ik mogen consta- teeren, dat de samenwerking tusschen A.F.C. en A.C.C. niets te wenschen heeft overge laten, dat beide vereenigingen met volle be langstelling eikaars verrichtingen volgen. Met deze goede verhouding zijn beide vereenigingen en hare leden ten zeerste ge baat. Het fraaie notulenboek, ons bij de vie ring van ons 12j/2-jarig bestaan door het A.F.C.-bestuur aangeboden, was een wel kome en zeer gewaardeerde attentie; voor de aanmoedigingen in „de Schakel zijn wij dankbaar, evenals voor de felicitaties bij het door ons tweede elftal behaalde kampioen schap. Uiting aan de goede samenwerking tusschen beide vereenigingen werd gegeven toen op de algemeene ledenvergadering van A.F.C. in 't Park-Hotel 'n aantal A.C.C.-ers zich spontaan opgaf als leider van de lagere A.F.C.-elftallen. Moge ook in de toe komst A.F.C. en A.C.C. steeds op elkaar kunnen rekenen. Hiermede ben ik aan het einde van mijn jaarverslag gekomen en vertrouw ik er in Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A.F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverie kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductieü ELECTRO- riOTOREM tl naast hei Hoofdpost kantoor L/an ouolö Eri SCHAKELTOE BV GRÓEHEVUD.v d P0L.L k cot^TELLEN: A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 15