y&ym&sip Stille Kracht. 169 runs, P. Sanders Jr. 86 runs en H. Im- mig 49 runs. P. Sanders Jr. nam de meeste wickets, n.l. 37 en verrichtte tegen Amster dam 2 op 3 Juni 1933 de hattrick. In het algemeen was de eindstand der competitie s voor A.C.C. derhalve zeer gun stig. De wedstrijden werden in goede ver standhouding gespeeld en de opkomst der spelers was alleszins behoorlijk te noemen. Zooals gewoonlijk toog A.C.C. met een „uit gelezen gezelschap naar Te Werve om de hooge heeren te bestrijden. Dit jaar had de A.C.C. echter wel een bijzonderen off-day, want in de 1ste innings zaten onze batsmen alleen voor slechts 15 runs aan den kant; de tweede innings was stukken beter, maar zooals te begrijpen is, kon een neder laag niet meer worden voorkomen. Buiten het sportieve gedeelte was de dag echter uit stekend geslaagd, dank zij de bekende en gewaarde gastvrijheid van Te Werve. Een aardige en spannende wedstrijd was de friendly-game tusschen het eerste en het tweede elftal, welk laatste team het zoo waar klaar speelde een voorsprong in de eerste innings te verkrijgen; de tweede innings was Vraagt Kreymborg s Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe A.F.CBLAUW-WIT 1-5. Ik onttrek mij wel aan mijn plichten, Maar over zóóiets kan ik niet dichten!! EEN AANGETROUWDE. echter een débacle en het eerste elftal won ten slotte, zooals het aan een eerste elftal betaamt. De laatste wedstrijd was die tegen V.R.A. I op het Stadion om de finale voor het Koopmansbat, welke wedstrijd in 1932 gespeeld had moeten worden. Op buitenge woon fraaie wijze beëindigde A.C C het cricketseizoen 1933, want V.R.A. I, 'welk elftal zoo goed als volledig was, werd letter lijk in de pan gehakt. H. Oliver was de gevreesde bowler en maakte slachtoffer na s achtoffer en het totaal van V.R.A. werd slechts 99 runs, waar tegenover A.C.C. 210 runs stelde. Harry Prent speelde zijn beste innings van het jaar en scoorde liefst 85 runs, zijn fielden moge dit seizoen minder goed zijn geweest dan voorheen, met batten heeft hij dit jaar ongetwijfeld vele successen geoogst. Zoo kwam dit jaar A.C.C. voor het eerst in het bezit van het Koopmansbat en zal de strijd om het definitieve bezit van dit trophee nog minstens een jaar lanaer duren. a j Gemiddelden. In het algemeene gemiddelden van de Overgangsklasse Noord en de Derde Klasse A van den N.C.B. zijn verschillende van onze spelers behoorlijk geclassificeerd. In de overgangsklasse staat voor het alge meen battinggemiddelde Hary Prent op de 3de plaats, P. Sanders Sr. op de 4de plaats W. Staats op de 13de plaats, N. Selles op de 21ste plaats en H. Oliver op de 23ste plaats. (Op de lijst komen 36 spelers met een gemiddelde van boven de 10 voor). Op bowlerslijst van 16 bowlers staat H. Oliver op de 4de plaats, P. Sanders op de 9de plaats en F. Riechelmann op de 12de plaats. In de derde klasse A. staat op 'de lijst der battinggemiddelden P. Sanders Jr. op de 2de plaats, J. v. Steenbergen op de 4de plaats, A. Eysvogel op de 5de plaats. H. Immig op de 8ste plaats, G. H. H. Kapperhoff op de 13de plaats, P. Nauta op de 17de plaats en J. Fürstner op de 18de plaats van de 20 spelers met een gemiddelde boven de 10. Op de lijst der bowlinggemiddelden komt E Inglis Arkell als 1ste, P. Sanders Jr. als 2de en J. van Steenbergen als 4de voor. Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang Is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook éw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 12

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 12