Stille Kracht. A.F.C. nog voor 1934 verstreken is, een ernstige candidaat voor de eerste klas. Inmiddels neemt u gaarne van mij aan, dat we in Enkhuizen zijn aangekomen. Daar is iets gebeurd, dat als ik het wel heb, nog nooit in de geschiedenis van A.F.C. is voorgeko menen dat een pietsie gênant was. Kijk eens, dat Enkhuizenaren in Amster dam verdwalen is nog tot daaraan toe, maar dat Amsterdammers in Enkhuizen verdwa len, vind ik geen stijl. Daar liep ons aller At, op heuphoogte om ringd door een viertal spelers en de rest was zoek, hopeloos zoek. Kwam tenslotte even voor half drie aanrennen en daarmee was onze heele mentale concentratie naar de haaien. Een wedstrijdje geweestZou het vaak gebeurd zijn, dat West-Frisia met 5—0 op eigen veld geklopt werd? Het werd voor ons een delirium, een voet- balroes en een waardige hors-d' oeuvre voor den HollandBelgië schotel, dien we een week later te smullen kregen. De terugreis was vorstelijk; we pikten drie knapen op, die op de fiets A.F.C. waren gaan aanmoedigen en daartoe 120 K.M. moesten afleggen. Bravo Haalmeijer, Har- Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe her en We knapten bonbons Arie sprak werkelijk heel intelligent met scheids rechter Boerée, wien we het wachten tot 8 uur bespaard hadden. W^e zongen onze strijdliederen toen werd het langzamer hand stil in de bus en we keken hoe de schemering stil aan begon te vallen over het wijde Noord-Hollandsche land. HET DERDE BOVENAAN! Ofschoon het er niet naar uit zag, dat wij nog een dergelijk resultaat zouden bereiken, is ons dit tenslotte toch nog gelukt, dank zij de wil, welke onze spelers gedurende de aatste wedstrijden hebben getoond. In de laatste drie wedstrijden kregen wij het maxi mum aan winstpunten binnen, terwijl onze grootste concurrent Spartaan 3 zich door S.D.W. 2 een puntje liet afsnoepen. Door dezen gang van zaken kunnen drie elftallen met een gelijk aantal punten eindigen, doch ons doelgemiddelde is van dien aard, dat wiirecht hebben op de bovenste plaats. Wij moeten, om kampioen te worden ech- un ^\nw °.nZe.n laatsten wedstrijd tegen rl.t.D.W. 2 absoluut winnen. Gezien ech ter de vorm waarin momenteel gespeeld wordt, mag ik aannemen, dat deze wedstrijd geen moeilijkheden voor ons zal opleveren Sedert mijn laatste verslag speelden wij achtereenvolgens tegen S.D.W. 2 uit, Z.R. C. 2 uit en Spartaan 3 thuis, op welke ver- eenigingen wij de volgende overwinninqen boekten; 4-0, 6-0 en 6-3 dus 16 doel punten voor en drie tegen in drie wedstrij den. Onze voorhoede is dus wel buitenqe- woon productief. Het effectvolle terrein van S.D.W. werkte er niet toe mede ons beste spel te spelen Deze vereeniging is voor elke tegenpartij een struikelblok. Dit heeft zij trouwens ook bewezen in onzen thuiswedstrijd, welken wij ondanks een groot overwicht verloren met 0—1. Wij hebben echter op afdoende wijze revanche genomen. Tegen Z.R.C. 2 een der zwakkere elftal len ging het in het begin gesmeerd. Na on geveer een twintig minuten hadden wij reeds een 4-0 voorsprong. Alle doelpunten wer den gemaakt na keurig spel onzer voor hoede. Dit kon Z.R.C. schijnbaar niet ver dragen, want in een ommezien veranderde de strijd in een gooi en smijtpartij van je welste. Wij deden het nu wat kalmer aan en voegden nog twee doelpunten aan de score toe. Het sportieve was er echter af en een ieder onzer was blij toen de scheids- Vaneen smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang ia. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ea goedkoop 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 8 -

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8