REDT DE SCHOOL WEDSTRIJDEN De kosten der Amsterdamsche schoolwed- strijden werden tot dusver grootendeels be streden uit het subsidie van het Gemeentebe stuur en de bijdrage van den K.N.V.B. Ge lijk U bekend zal zijn, heeft de Gemeente raad het subsidie voor onze schoolwedstrij- den met het oog op den toestand der ge meentelijke financiën niet meer op de begrooting gebracht. Het laatste jaar ontvin gen wij van de Gemeente voor onze school- wedstrijden een bedrag van 1750. Het derven van een dergelijk bedrag brengt het voortbestaan van ons jaarlijksch scholentournooi ernstig in gevaar. De A.V.B. zelf heeft geen fondsen, waaruit dat bedrag gevonden zou kunnen worden. Of het sub sidie van den K.N.V.B. zal kunnen worden verhoogd, zal afgewacht moeten worden, doch het staat vast, dat een aanzienlijk tekort ter dekking overblijft. Wordt dit tekort niet gedekt, dan zal het voortbestaan dezer wed strijden ernstig in gevaar komen. Naar onze meening mag het oudste en grootste schoolvoetbaltournooi, waaraan vo- rig jaar 568 schoolelftallen deelnamen, in geen geval verdwijnen. Bestuur en schoolvoetbalcommissie hebben middelen beraamd, om het te kunnen voort- Het Bestuur van den A.V.B. J. Gosschalk, Voorzitter. WKatoen, 2e Voorzitter. A. W. Bergvelt, Commissaris. J. M. H. Broeksmit, G. H. Hauber, C. Kok, G. A. v. Wagtendonk, J. C. A. Smit, Administrateur. zetten. Bezuinigingsmaatregelen zullen wor den toegepast, doch het daaruit te vinden bedrag is uiteraard lang niet voldoende, om het verlies van het gemeentelijk subsidie te co>mpenseeren. Getracht dient te worden, een fonds te verkrijgen, gevormd door bijdragen van be langstellenden in het schoolvoetbal, dat met het subsidie van den K.N.V.B. en de op brengst van een zeer matig inleggeld voor de deelnemende elftallen, Bestuur en Commissie in staat zal stellen, de kosten der wedstrijden te bestrijden. We doen een dringend beroep op de Be sturen der vereenigingen, officials en verdere belangstellenden, om een bedrag voor dit doel ter beschikking te stellen. Om deze gel den geheel afgezonderd te houden van de andere A.V.B.-inkomsten, heeft het Bestuur besloten, een afzonderlijke rekening voor de schoolwedstrijden te openen. We hopen van harte, dat zeer velen ons en niet minder de Amsterdamsche voetballende jeugd zullen verblijden met invulling van onderstaand bil jet en overmaking van het bedrag per post wissel aan het Bestuur van den A.V.B. Valeriusstraat 53, Amsterdam-Z.) of door storting op het Gemeentegiro onder S 7100. De Schoolvoetbalcommissie van den A.V.B: H. J. Bon, Voorzitter. J. M. H. Broeksmit, plv. voorzitter. J. Vreeken, Secretaris. J. N. Holtzappel, Penningmeester. R. J. G. Buynink, Lid. J. Gosschalk, L. F. Kleiterp, J- M. Ouwehand, Mr. A. de Roos, Prof. Dr. I. Snapper, G. H. Sutherland—Royaards, Lid. Th. J. Thijssen, Lid.

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8