EENIGE AANWIJZINGEN VOOR SPELERS EN INVALLERS. Ie. Spelers en invallers moeten een half uur voor de wedstrijd begint aan' wezig zijn. 2e. Als er een of twee invallers zijn, moe ten beiden zich verkleeden en een van ben is grensrechter, hetgeen door den leider en den aanvoerder van het elf' tal beslist wordt. 3e. Zijn er drie invallers dan moeten twee van hen zich verkleeden en is de derde invaller, grensrechter. Wie zich ver kleeden, wordt beslist door den leider en den aanvoerder van het elftal. 4e. Invaller zijn, is net zoo belangrijk als speler, van welk elftal ook. 5e. Wegblijven zonder tijdig af te schrijven is ten eerste zeer onbehoorlijk, en ten tweede worden Uw medespelers er door gedupeerd. 6e. Ieder speler of invaller van welk elftal ook, bedenke dat hij A.F.C.-er is, en laat dit dan ook overal blijken door sportief en correct tegenover de tegen partijen op te treden. 7e. A.F.C.-er te mogen zijn, is een EER. A. K. BOS f Op 68-jarigen leeftijd is in Water graafsmeer overleden de heer A. K. Bos. De heer Bos is vooral bekend uit den tijd, toen we in de Meer speelden en hij met A.F.C.-vrienden als burge meester de Wit en wijlen inspecteur Biere een trouwe kern vormde. De heer Bos was de nestor onzer voorverkoopers en heeft tot en met ver leden jaar nog bij het A.R.O.L.-tour- nooi, onze A.F.C.-belangen op voor beeldige wijze gediend. Hij ruste in vrede. EEN BEETJE VOETBAL Een heele trein vol A.F.C. Snelt suizend Alkmaar binnen, Zelfs vaders, moeders kwamen mee Om 't eerste te zien winnen In optocht ging het Alkmaar door, Éérst koffie, daarna loopen; Die bus daar dient ook nergens voor, Maar haltes zie je bij hoopen! Enfin, de heele tippel-sof Drupt staag het sportpark binnen, De spelers concentreeren in t kombof Om op Charles z'n slof te winnen. Ha!!! Wie is die pantoffelheld?? Die op z'n gemak wou spelen?? Elke goal wordt twice geteld, Geen mensch hoeft zich vervelen!! Op slofjes?? Oh, m'n hart staat stil, Als jullie dat pantoffels noemen!! Die angst!! die angst!! Door al t gegil Begon m'n hoofd te zoemen. Het spel? Daar weet ik niets meer van; Eerst één nul achter, en dan gelijk, Dan twee-één voor, (jawel, dat kan!) Zet nu je rust maar aan den dijk Geen schrik is erger, géén boor van Tjerk Kan mij nog méér benauwen; Is dat een angst? nee, 't is geen werk, Zouden ze 'tzouden ze 't houwen? Het staat zoo nuchter, maar 't was heusch bar, Geen mensch bleef onbewogen, We schokten, zwijmden, keken star, (Kan Arie de entrée's verhoogen??) 't Ouwe manneke stond versteend, De handen saamgevouwen: „Oh jéétje, j éét je" Schaffie weent. Alsmaar flauwtjes bij de vrouwen. Zelf Brinkie-Will en Bessem-Dick En „Ram" z'n fluweelen hoedje Ontploffen in een vreugdgesnik, Dat hóórt bij 'n goal, dat móét je! De laatste minuut!! Geen pen kan dat Ook maar voor 'n deel beschrijven, Haast alle hoeden waren plat; Wat hadden we niet te lijden Hoera! het feit werd toch beslecht, De fluitist ontketent vreugde: We komen niet onderaan terecht!!! Wie zei dat A.F.C. niet deugde?? Hoe het later wel bij Eggers was? Geglunder, rondjes en uien, En we hieven nog al eens het glas Op onze roode truien!! EEN AANGETROUWDE 1 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 7