A.F.C.'ers - UW Club - MOEDIGT ONZE I SPELERS AAN Bezoekt de thuis wedstrijden van circulaire, want in de Kaasstad verscheen niet een elftal in z'n eentje, maar een qe- heele vereeniging om haar plaats te verde digen. En met succes! De A.F.C.-familie demonstreerde naar buiten, dat ze nog in volle kracht leeft. Ik houd nu eenmaal niet van supporters verenigingen, zooals men ze veelal kent. Daarom is zelfs de qualificatie „supporters vereniging", ook al zou ze alleen uit onze eigen leden bestaan, mij onsympathiek Maar we zullen er wel een passenden naam voor vinden, welke beter het karakter der door ons bedoelde organisatie weergeeft. Hoofdzaak is, dat dit plan werkelijkheid wordt. Naast deze door velen naar voren qe- brachte hoofdpunten, werden nog andere ideeën aan de hand gedaan: decentralisatie van verschillende werkzaamheden (mits de commissies niet denzelfden weg opgaan als zoovele, welke enthousiast op pooten wer den gezet, doch waarvan men nooit meer wat hoorde, als clubhuiscommissie, ver- lichtings-commissie en zoovele andere). aanwerven van donateurs, propaganda op bepaalde onderwijsinrichtingen, indoortrai- ning, etc. Zooals te verwachten was werd voor het financieele probleem geen enkele plausibele oplossing gegeven, behoudens een voorstel om een fonds voor een nieuw clubhuis te vormen. De eenige oplossing is ook inder daad slechts een winnend elftal, dus wan neer wij daaraan werken, lossen wij in direct ook de financieele moeilijkheden op. Voor mij heeft deze oproep der betrok- u jéunisten in één opzicht groote waarde gehad, n.l. dat daardoor de moeilijke posi tie van ons Bestuur in een helderder dag licht gesteld werd. Immers het grootste deel der antwoorden bracht, wat de hoofdzaken betreft, niets nieuws en de reden waarom men er tot nu toe niet toe kon overgaan was ons chronisch gebrek aan menschen met liefhebberij voor de een of andere func tie. De man van de decentralisatie heeft dit zeer goed aangevoeld, doch hij weet zelf drommels goed, welke moeilijkheden er in besloten liggen, en waar ons grootste ge brek schuilt. Hij zal het met mij eens zijn, dat een goed georganiseerd leiders-instituut reeds een buitengewoon groote verbetering zou brengen. En wanneer deze geste van enkele réunisten daartoe zou bijdragen, mo gen wij hun dankbaar zijn en is hun doel bereikt. 15 Februari 1934. I. H. GALAVAZI. Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 11111 11 I I i i I j 1111 Van een smaakvol gekleed keer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in w leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 'w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed tm goedkoop 1

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 4