A.F.C'ers I - UW CU MOEDIGT ONZE I SPELERS AAN Beioekl de fhuis- wedsirijden van in dit ongedwongen samenzijn van jong en oud verheugd hebben? De mooie entourage en het boven alle lof verheven, inderdaad exquis menu mogen dan veel tot het welslagen van dezen feestavond hebben bijgedragen, zij zijn echter niet de kern der ongestoorde vreugde. Dat is de geest, de sfeer en de stemming der réunis- ten, die zich ieder jaar maar weer opmaken om te constateeren, dat hun A.F.C. weer een jaartje ouder geworden is. Zij zelf óók, maar dat merken ze niet zoo erg op zoo n avond. De een of ander, die de oprichting herdenkt, herinnert zich wel plotseling (als Frits Bern- hard b.v.) dat hij inmiddels opa geworden is, een volgende gnuift wel over jongensstre ken, die ze samen uitvoerden, en dat bewijst slechts, dat ze in hun hart nog jong geble ven zijn en dat ze het verstaan uit de bron van levensvreugde, welke A.F.C. hun biedt, nog steeds te putten. Er gaat ook nog een gerucht, dat twee feestgangers het funeste plan hadden, den verren tocht naar Zuid per driewielige bakfiets af te leggen, doch on derweg door ingrijpen des Heiligen Herman- dads in de uitvoering van dit moedige plan Stille Kracht. Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven On verhoogde Prijzen. Schitterende Coupe verhinderd zijn, doch dit is slechts een bewi^ temeer voor den verjongenden invloed, welke van het A.F.C.-lidmaatschap uitgaat. Maar genoeg over het verloop van dezen onvergetelijken avond! Feitelijk heeft zoon verjaringsdiner een tweeledig doel. Eener- zijds de gemeenschappelijke vreugde over wat was en is, en anderzijds de vorming van het even gemeenschappelijke front ten op zichte van wat worden zal. En als we ons eendrachtig aaneenscharen om alle moeilijk heden in de toekomst gezamenlijk het hoofd te bieden, dan zal deze avond met gulden let teren in onze historie worden vermeld. Moge het enthousiasme, waarmede wij allen dezen avond beleefd hebben, ook in de komende wedstrijden, zoowel in als buiten veld wor den uitgedragen en onzen spelers die sti mulans geven, welke zij noodig hebben om hun goede spel ook in resultaten om te zet ten. Zij hebben nu gezien en begrepen, dat een groote schare van A.F.C.-vrienden, dus in de eerste plaats ook HUN vrienden, met hen meeleeft en meestrijdt, ook al komt dat ook dikwijls niet zoo tot uiting. Spelers van het eerste, maar ook van de overige elftallen, jullie hebben in het nu be gonnen 40ste jaar, een eereplicht te vervul len. Een moeilijke maar daarom des te dank baarder taak. Toont dat je die eer om de oude rood-zwarte kleuren te verdedigen waardig bent en zorgt er voor, dat dit 40ste jaar een mooie bladzijde in de eervolle A.F. C.-historie zal vormen. 25 Januari 1934. I. H. GALAVAZI. Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Klcedlng, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook üw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop! A.F.C.-èrs, begunstigt onze adverteerders! - 8

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 8