s OSTERSCWE TAPrJTEN W.R EfZfAN Een PERZISCH Tapijt reu C c! eerste welke wij tegen Kinheim speelden, wat betreft de goede verstandhouding, niets dan lof verdienen. Toen we in Beverwijk met 5—0 verloren, ontbrak natuurlijk de span ning, welke tot het overdreven enthousiasme kan verleiden, doch op ons veld was het ver loop der 2de helft zeker wel van dien aard, dat de spelers er gewoonlijk een schepje op gooien. Doch alhoewel beide partijen zich tot het uiterste inspanden, werd geen wanklank vernomen en zooiets vind ik in dezen tijd van processen-verbaal etc. altijd iets om met vol doening te memoreeren. Hoe hebben we hem anders geknepen, toen Kinheim na de rust met storm en regen mee, al gauw gelijk maakte! Maar wat barstten we in vreugde uit toen Charles di rect na den aftrap door alles heenging, en al werd zijn harde schot door den uitstekend spelenden Raaymakers ook gestopt, Roelof zette de kroon op het werk, door den weg geslagen bal hard in te schieten. Zóó wer het meeloopen beloond. Er ko men in een wedstrijd zoo vele van dergelijke kansen voor, en juist waar de meeste achter spelers hun aandacht in hoofdzaak aan Char les wijden en dit uiteraard ook doen moe ten wordt het voor de andere voorwaart- sen zoo gemakkelijk er van te profiteeren. Die andere goal, toen Charles en de uitge- loopen keeper op den grond rolden, waar door de bal voor het onbeschermde doel kwam, was ook zoo'n aardig voorbeeld. Men houde zich dit voor gezegd en dus: meeloo pen en goed opgelet! Dat door deze mooie overwinning de geest op ons réunisten-diner, op zijn zachtst uitge drukt, optimistisch zou zijn, lag in de lijn der verwachtingen. Een verwachting, welke niet beschaamd werd. In tijden van voorspoed is het niet zoo moeilijk een groote schare van enthousiasten aan een gezelligen disch te vereenigen. Maar als het een vereeniging op het veld jarenlang maar matig gaat en de on gunst der tijden tevens voor velen een rem is, dan is het wel een bewijs van de inwendige sterkte dier vereeniging, als 54 réunisten en spelers, waarbij het complete eerste elftal, te zamen komen om der traditie getrouw den verjaardag dier club te vieren. Behoef ik U nog te schilderen, dat deze 54 (ons record was tot nu „slechts" 38) oude en jonge feestgangers, van onze oprichters tot den jeugdigsten eerste-elftaller toe, zich kostelijk is een sieraad in Uw woning Grootste sorteering - Vakkundige voorlichting HET ADRES dat iedere A.F.C.-er behoort te weten 4— MUNT AMSTERDAM Het verkoopen van Perzische tapijten is een zaak van groot vertrouwen en men is verplicht zich vakkundig te laten voorlichten. Wij garandeeren onze tapijten en zijn gaarne bereid U met de finesses der Perzische Kleeden op de hoogte te stellen A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 7

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 7