j. L. H. SMITS O? Warmoesstraat 42, Amsterdam zoen nog niet bereikt terwijl er in onze af- deeling juist eenige ploegen zijn, die dank zij hun constant goede spel nog ongeslagen zijn resp. slechts een of twee nederlagen te pakken hebben. Wij hebben het dan tegen deze inderdaad sterkere elftallen niet kun nen bolwerken. Dit neemt echter niet weg. dat wij steeds prettig gevoetbald hebben en dat onze tegenstanders hard om de overwin ning moesten vechten. De geest van het Vierde is, dank zij de goede captaincy en den moreelen steun van onzen medespelen den leider Jaapie bijzonder goed. Laten wij spelers er voor zorgen, deze gezellige sfeer te bewaren en ook de resteerende wedstrij den in echten A.F.C.-geest te spelen. Het nieuwe jaar zijn wij in ieder geval goed begonnen en wel door met een 2 1 overwinning op S.C.A, onze eer hoog te houden. Diegenen, die aan de Badhoe velaan in dikken modder voor onze overwinning hebben gevochten (en hoe!!) weten daarvan mede te praten. Niet alleen de overwinning zelf, maar vooral de manier waarop die verdiend werd, zal voor iederen medespeler een voldoening geweest zijn, want we hebben ons werkelijk uitge sloofd. Mocht de tijdens de rust door een der enthusiastelingen voor iedere goal uit geloofde borrel daarvan de oorzaak zijn, dan weet onze aanvoerder tenminste, wat hij in 't vervolg te doen heeft, om een over winning te behalen. Eenige knapen van het vijfde elftal, die ons op een minder productieven dag zagen spelen, durven nu te beweren, dat het vijfde van het vierde zou winnen, ('n tikje ver waand!) Hun ..aanvoerdertje" heeft zelfs een gokkie van 10:1 op deze overwinning loopen. Bij gunstige weersomstandigheden Amsterdam Keizersgracht 480 Tel. 34845 's-Gravenhage Kneuterdijk 2a Tel 112337 had deze big match op een der Kerstdagen plaats kunnen hebben, maar dat ging he laas niet door. Laten wij hopen dat er bin nenkort nog eens gelegenheid voor dit feestje bestaat, dan kunnen wij die jongens even een lesje geven. Met een ontzag ont zag inboezemenden scheidsrechter als b.v. Willy Brusse zou het een aardig oefen partijtje kunnen worden. Maar het vijfde gaat er in! VOETBALLERTJE. ADSPIRANTEN B. Nu we zoo lang hebben schaatsen gere den, konden we natuurlijk niet voetballen. Jullie hadden dus tijd en gelegenheid eens uit te rusten, zoodat ik aannam, dat voor den strijd tegen Volewijckers-asp. groot animo zou bestaan met een paar enthou siast verkleede invallers. Hoe werd ik ech ter teleurgesteld. Met slechts 9 „man" moest begonnen worden. De wegblijvers schijnen nog steeds niet te beseffen, dat zij in zulke gevallen juist hun medespelers dupeeren. Als er zelfs oudere personen bereid zijn. Jullie te vergezellen en met raad en daad bij te staan, mag toch zeer zeker wel ver wacht worden, dat jullie die moeite beloo- nen door te zorgen op tijd aanwezig te zi'r en niet zonder bericht weg te blijven. Tegen de grootere en buitendien geheel voltallige Volewijckers leden wij een' 2—1 nederlaag, wat met het oog op het boven staande zeer zeker geen slecht resultaat was. Alle jongens hebben dan ook flink hun best gedaan, behalve één, dien ik reeds één en ander hierover heb gezegd. Denk er om hoor. ook bij tegenslag moeten jullie geza- melijk probeeren een overwinning of gelijk spel te bereiken. Een ieder moet zijn best IJZERWAREN EN GEREEDSCHAPPEN OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12

Schakels (clubbladen) | 1934 | | pagina 12