Pieternel: En spelen jullie nog steeds maar vierballen, ping-pong en zoo voort Of misschien ook, van je voort, voort, voort, rijdt de koning door de poort? Thomasvaer: We spelen van alles, maar het nieuwste is de debatingtafel De „Fine fleur" zit aan, niemand houdt z'n wafel Onze Esculaap hoor je uit de verte al bassen Willy Brusse maakt de gekste grimassen. Gé Bosch fungeert als de aloude profeet En Piet Bos heeft plotseling z'n spraakwater beet. Pieternel: Zoo, dus ook dit Departement wordt goed beheerd. Mijn beste wenschen voor hen, die hier hebben geregeerd. Thomasvaer: Regeeren is anders een moeilijke taak En 25 jaar aaneen gebeurt heelemaal niet vaak. Pieternel: Ah, je bedoelt het jubileum van onze Koningin Onze plicht boven alles stellende vorstin. Thomasvaer: Juist, ik liep ook mee met A.F.C. en A.C.C. in het défilé Dat op maat loopen en richten valt drommels niet mee Het zag er goed uit en Henk was brigadecommandant De dienstmeisjes in Zuid hadden hem gauw hun hart verpand. Pieternel: Onze Koningin wenschen wij den kracht om in dezen tijd Te regeeren met de noodige vastberadenheid. Thomasvaer: Wat was dat anders in Augustus een feest Bij de Arol, en ook Ajax is weer eens onze gast geweest. H.B.S., H.F.C., Blauw-Wit, Ajax een keur-combinatie En voor het Arolbeker-tournooi een mooie recommandatie. Pieternel: En Ajax won op magistrale wijze den beker Overtuigd en verdiend, dat is zeker. Thomasvaer: Ja, en thans worden én Ajax én H.B.S. wellicht kampioen Daar zou je als A.F.C.-er bijna een moord voor doen. Kraaien en Ajaxieden succes met je streven Three cheers voor beiden, dat zij leven! Pieternel: Zoo zij het, maar nu een ander lied Met de Schakel-exploitatie gaat het niet Men leest ons blad met pleizier en attentie Maar weinigen brengen ons een advertentie Als het zoo door gaat zullen we Eysvogel, onzen hof-stenocyclist, De Schakel moeten laten verlagen tot een Uitslagen-list. Thomasvaer: Dat zou jammer zijn voor Jo de redacteur Die komt zonder Schakel nooit meer in z'n humeur. -5 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 5