Thomasvaer: Laten we voor next year afspreken, dat elk lid Waar nog een greintje eergevoel in zit Zich niet tot kinderachtige critiek zal laten verleiden Maar zelf zich aan onze club zal wijden. Geeft Galli, ook al is men niet met alles accoord Alle steun, zooals dit voor een goed lid behoort. Door hem te steunen verkrijgen wij met elkaar Een gelukkig, voorspoedig A.F.C.-Nieuwjaar. Pieternel: In dit opzicht kan men een voorbeeld nemen aan „Oom Peet Dat is er een, die niet zeurt, maar van aanpakken weet. Thomasvaer: Oom Peet, is dat soms Peet Scheepens, het eerelid Die pas weer eenige maanden in Mokum zit? Pieternel: Juist, hij is het die de impasse doorvoelde Die de ontstemming begreep, welke in Bestuurskringen woelde Door het gebrek van leiders voor elftallen in den A.V.B. Of zijn dit soms geen leden van A.F.C.? Hij heeft ons leidersinstituut gestabiliseerd In hem zij ons dappere leiderscorps geëerd. Wij wenschen hen voor 1934 de zoo noodige kracht Tot opvoeding en ondersteuning van het jonge A.F.C.-geslacht. Thomasvaer: En dan hebben we nog wat nieuws, de K.N.V.B.-junioren Daaruit kan zeker iets goeds worden geboren. Pieternel: Worden die niet door den Heer v. Wijlen geleid Die me laatst „pijnloos" van m'n verstandskies heeft bevrijdt Thomasvaer: Ja, Ad heeft de moeilijke taak op zich genomen Ik hoop. dat hij dit doen zal zonder schromen. Want laten we de hand in onzen boezem steken Jongelui van 16—20 zitten vol lastige streken; Hem wensch ik met z'n pupillen in 1934 daverend succes Pieternel: Zoo is 't, maar ik heb laast over Meijer hooren praten Die loopt schijnbaar nogal in de gaten. Thomasvaer: Meijer? wie bedoel je, J. F. F. J., J. of K. Of misschien J. M., C. M., of H.? Pieternel: Schei uit, het lijkt wel het alphabet. Waarom hebben jullie op iederen Meijer geen nummer gezet? Maar Frans, die is door mij uitverkoren. Die heeft wat je noemt z'n hart aan A.F.C. verloren. Hij heeft het aangedurfd de spelers op Dinsdag te trainen En dat is een baantje, wat moeilijk is bij te beenen. Thomasvaer: Frans, proficiat, nog vele jaren Blijf maar veel spelleiderskennis vergaren; Je werk is mooi en wordt het soms niet genoeg gewaardeerd, Denk maar: een profeet wordt nooit in eigen land geëerd. Hetzelfde geldt voor den adspirantentrainer Riechelmann Ook hem veel succes en voor zijn functie veel élan. - 3 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 3