Engelschc Smokings f 49.- 59.- 69.- 3 deelig wedstrijd een jaarlijks terugkeerend evene ment met als inzet een wisselprijs. Zooals het tusschen broeders betaamt, was deze prijs tot dusverre 2 keer door A.F.C. ge wonnen en eveneens een gelijk aantal malen door „De Amstel" in de wacht gesleepd. Schrijver dezes is een „Amstel -mensch. Het komt niet te pas op eigen werk prat te gaan en derhalve zou ik U over deze Am- stel-overwinning (nu weet U meteen, dat A.F.C. verloren heeft!) niets verteld heb ben, ware het niet, dat ik persoonlijk van het toebrengen van deze nederlaag vrij uit ga, daar ik niet meegespeeld heb en slechts de eer genoot als spelleider te fungeeren. Nu is „l'art de grouper les-chiffres" in derdaad een kunst, doch het door mij be rekende resultaat strookte werkelijk met de feiten. Ik schrijf dit niet neer om mij te rechtvaardigen, want eenige critiek van deze strekking is waarlijk niet geoefend (hm!). En thans eenige gegevens, welke hoofd zakelijk slaan op de 2e zitting van Zaterdag avond, den 25sten November. Er werd ge speeld aan 8 tafels, welke dus 16 A.F.C.- ers en 16 Amstellieden vereenigden. De opstelling luidde als volgt: A. F. C. Tafel 1 A Immig-Suyver 1 B Houtman-Houtman (ook 2 broers, net als de Goudsmits). 2 A Sabelson-Prent 2 B v. Ooy-Broeksmit. 3 A Rood-Kromschröder 3B Raamsdonk-Wit 4 A Smale-de Vilder-Fons 4 B Volbracht-de Vilder-Frans (De de Vilders zijn ook 2 broers, net als de Goudsmits, maar deze laatsten spelen toch ook wel eens met een an deren partner!) Naar maat 10% hooger. Reg. Brecstr. 21-23 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 15