Krabbels van de Redactie. N.V. W. 6 H. EILERS electro Kalverstraat 43 - Telef. 35543 A. F.C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athlctiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductiel! over de jongelui te vinden, welke eener- zijds een kameraadschappelijk vertrouwen schept, doch anderzijds de zoo noodige dis cipline niet alleen bewaart, doch verbetert en tot iets vanzelfsprekends doet worden voor iederen echten A.F.C.-er, en hem zijn club boven persoonlijke aspiraties doet stellen. Maar oefening baart kunst en onze lei ders zullen de noodige ervaring wel krijgen, en wanneer de opbouw onzer toekomstige elftallen zóó aangepakt wordt, breekt zeker de tijd weer aan, dat wij op het veld een rol spelen, welke beter bij onzen naah past. Mogen de elftalleiders van de zijde der spelers, dat vertrouwen, die waardeering en vooral die medewerking ondervinden, welke zij niet alleen verdienen, doch ook voor de bereiking van hun doel ook absoluut noodig hebben. Dat zou de mooiste belooning zijn voor hun moeilijk werk. Ofschoon het niet in mijn bedoeling lag in dit overzicht personen naar voren te brengen, wil ik in verband met het leiders- werk toch één uitzondering maken en wel voor Frans Meijer, die op Dinsdagavond de practische leiding der training op zich heeft. Voorwaar een mooi staaltje van ware Clubliefde, dat ik wel niet nader behoef toe te lichten. Succes, Frans, in 1934! En hiermede ben ik dan bij 1934 aange land. Moge het voor alle A.F.C.-ers en fa milie een voorspoedig en gelukkig jaar wor den! Moge het onze bijna 40-jarige Club nieuwe kracht, nieuwen voorspoed brengen. Ieder heeft zijn dagelijksche taak te vervul- en' deze een groote, gene een bescheiden, maar voor ieder een belangrijke en dat moet hoofdzaak zijn. Maar daarnaast vinden wij in onze Club een bron van ontspanning en vreugde, tegenwicht voor alle teleurstel lingen in den dikwijls zoo moeilijken be- staansstrijd. Moge de A.F.C. in 1934 ten volle aan dit prachtige doel beantwoorden! 26 December 1933. I. H. GALAVAZI. Stagnatie. De laatste maand van het jaar is voetbal loos voorbijgegaan, doch we zijn al zoo ver met de competitie gevorderd, dat we eenige stagnatie best konden hebben. Inmiddels zijn de December-Zondagen voor de meesten prettig verloopen; de onvergetelijke wedstrijd Holland—Oostenrijk en de stralende ijs- Zondag die er op volgde, maakten de vrije dagen voor de meesten onzer toch tot een sportief genoegen. Tony Knopper vertrokken. En nu zitten Tony en Cotje al in de warmte, waarvan ze de eerste jaren ruim schoots zullen kunnen profiteeren. De laat ste dagen, die het jonge paar in Holland heeft doorgebracht, moeten hun de overtui ging gebracht hebben, dat zij slechts vrien- de hebben. Maandagavond voor vertrek is Tony op den clubavond buitengewoon hartelijk door Lalli toegesproken, die hem een groote foto van het eerste elftal aanbood. Den daarop- volgenden Donderdagochtend, bij een tem peratuur van 20 graden onder nul, stond de A.F.C.-familie op het derde perron, waar vele handen geschud werden. Veel succes, vrienden en tot weerziens! nOTORErs schakeltoe HV.GROEfl£V£LD,vd,.PQLL CCV^ ELECTROTEjCHMSCHE FABkÏëk AMSTERDAM. C. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! ETN ^vSTELLEM

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 10