C ""Vis a visfiiscmmld vóór en na de rust den achterstand in te loo- pen, doch gezien de goede resultaten dezer Zaankanters mocht dit gelijke spel als een verdienstelijke prestatie voor ons beschouwd worden. Betreurenswaardig was dat de ver standhouding in het veld, vergeleken bij den goeden geest in onze plaatselijke ontmoetin gen, te wenschen overliet. Wij hadden dit van Z.V.V. niet verwacht. Tegen Kinheim was ons spel in het veld zeker niet minder dan dat der tegenpartij. De voorhoede evenals tegen Zeeburgia zon der Lungen miste echter de noodige druk om van de vele geboden kansen te profitee red terwijl evenzoovele ongelukjes in de verdediging ons een sterk overdreven 5—0 nederlaag bezorgden. Het was een gemoede lijk partijtje, waarvan men, eerlijk gezegd, niet den indruk kreeg, dat er twee elftallen in het veld waren, welke hun eerste overwin ning trachtten te behalen. Ons elftal heeft echter tegen H.R.C. enthousiast gewerkt. Het was anders wel ontmoedigend, dat ondanks onze meerder heid in de eerste helft H.R.C. 2 maal de lei ding wist te nemen. Gelukkig echter begreep men, dat in het verloop, vooral met het oog op de kansen welke ons geboden waren, een belofte van succes besloten was en al werd Charles na flink doorzetten tijdelijk buiten gevecht gesteld, Nic. Neseker benutte den daarvoor gegeven strafschop op voortreffe lijke wijze. Toen we in de tweede helft ein delijk de leiding genomen hadden, leek het of H.R.C. meer zou komen opzetten, doch juist daardoor werden aan haar achterhoede hoogere eischen gesteld, waaraan zij mis schien mede doordat vermoeidheid zich liet gelden niet meer kon voldoen. Het eind resultaat 63 geeft den burger weer moed. Er is inderdaad hard gewerkt, vooral de halflinie verrichtte haar taak zeer behoorlijk, terwijl Charles er weer goed inkomt en blijk baar zijn repertoire onverwachte handig heidjes en speciaal schijnbewegingen door zijn spelen tegen prof-teams aan het uitbrei den is. Wat is het toch jammer, dat onze voorhoede niet geregeld (door afwezigheid van Charles) met elkaar kan oefenen, want tal van door hem verrassend geschapen kan sen blijven onbenut, omdat men niet vol doende „feeling" voor zijn bedoelingen heeft. Enkele avonden van gezamenlijk oefenen en bespreken zouden hier wonderen kunnen doen. Maar het is helaas nu eenmaal onmo gelijk. 22 October 1933. I. H. GALAVAZI. 9 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 9