UBMMl €^IFÉ Y L" KONINGINNEWEG 212 De voorhoede wordt geleid door Claus, die reeds in de eerste wedstijden blijk gaf! uit het goede voetbal-hout gesneden te zijn. Hij wordt ondersteund door Bijl en D. Disselkoen, die ook vorig jaar meespeelden. De eerste wedstrijd tegen Z.F.C. werd een niet onverdienstelijk resultaat behaald. Met 2—1 moesten wij de meerderheid der Zaankanters erkennen. De volgende wed strijd: uit tegen Zeeburgia werd een gelijk spel uit het vuur gesleept. De B-adspiranten staan onder leiding van Fr. Meijer, terwijl Struis hier als aanvoer der fungeert. De eerste wedstrijd werd met 3 1 aan het Nieuw Diep van Blauwwit- adspiranten verloren, de kampioen van vorig jaar. De C.-ers zijn een soort liliput-elftal, dat reeds 2 maal met klinkende cijfers sneuvel den. Daarom niet getreurd! Er zitten ver schillende goede spelertjes in, die echter nog te klein zijn voor een hooger elftal. Kohier vertolkt hier de rol van aanvoerder. Tot slot spreek ik den wensch uit, dat alle elf tallen zooveel mogelijk hun best zullen doen, maar bovenal, dat jullie je steeds sportief zult gedragen. Veel geluk in de competitie!! A. A. A. helaas de eerste weken niet spelen mag. Hij speelde een goeden wedstrijd en zijn rustige speelwijze was een der medefactoren, dat het geheele elftal beter speelde met als eindre sultaat een verdienstelijke 5—3 overwinning. De voorhoede was buitengewoon actief en werd zeer goed gesteund door de halflinie, waarin vooral Horn opviel, door zijn goede plaatsen. Het tweede verloor van Zeeburgia 2 met 8 1» doch was door het medespelen van eenige zwakke invallers wel zeer gehandi capt. Ten slotte wil ik de jongens Haalmeyer en Redeker bedanken voor de medewerking, die ik ondervonden heb toen in de Water graafsmeer bleek, dat mijn fiets onklaar was. Dit was ware clubgeest, en deze knapen be grepen dat clubbelang gaat voor persoon lijk belang. Laat dit altijd zoo blijven. EFFEMM. DE ADSPIRANTEN. Nu de zomersporten weer voorbij zijn en koning voetbal zijn intrede gedaan heeft, zijn de elftallen der adspiranten weer in el kaar gezet. Door den grooten toeloop van adspiran ten, waarschijnlijk door de contributie-ver laging, hebben wij dit jaar niet minder dan 50 leden. Voor de competitie is reeds ingeschreven met 3 elftallen: misschien komt er nog een 4de elftal bij. Een ander verblijdend teeken is het groot aantal leiders, dat zich opgegeven heeft, wat door de spelers zelf zeer zeker geapre- cieerd zal worden. Het elftal staat onder de beproefde lei ding van mijnheer van Ooy en mijnheer Spits. Het elftal bestaat uit zeer kleine, maar tactische spelers, die gerust nog wat groeien kunnen. De achterhoede is wel het beste deel van de ploeg, waar in Phaff en Rattink reeds vorige jaar speelden. De middenlinie is een lastig pro bleem hierin is v. d. Berg, een van de oude garde, die echter beter in de voorhoede voldoet. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 18

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 18