^P^'eedermak^nen is, eerst den man en dan den bal te raken. De vermoedelijke aanleiding was een pe nalty, die eerst door onzen midvoor ge mist werd en daarna ingeschoten, terwijl de bal van den doelverdediger terugsprong. Een en ander geschiedde tenminste onder hevig protest van D.J.K. Enfin, het beste is er niet te diep op in te gaan, dus Schwamm d'über. Uit drie wedstrijden hebben wij dus 4 punten bijeen. Op de eerste plaats moeten de in Aalsmeer achtergelaten exemplaren teruggehaald worden en danop voor de Hattrick. Dus geen wedstrijd meer ver loren!!! Come on, boys, do your part. PREVO. A.V.B.-JUNIOREN. Zondag 10 September vergezelde ik bo venvermeld elftal naar het Africana-veld in de Kruislaan. Hier zouden onze jongens den strijd aanbinden tegen de Africana-jun., waarvoor door genoemde Vereeniging een mooie wisselbeker ter beschikking was ge steld. Deze moet 3 maal achtereen of 5 maal in totaal gewonnen worden om in het bezit der betr. Vereeniging over te gaan. De bedoeling is, dat elk jaar voor den aanvang der competitie een dergelijke wed strijd wordt gespeeld, ten einde te kunnen beoordeelen wat de intensieve zomertraining heeft bereikt, met het kleinood als inzet. De eerste strijd is glansrijk door ons ge wonnen en wel met 8—2. De uitslag is ech ter eenigszins geflatteerd, want in het veld speelde de Afr.-jun. lang niet slecht, zelfs was het verband tusschen de linies onder ling stukken beter dan bij ons. Bij hen ont brak echter een goede schutter en harde werker, dien wij wel hadden, n.l. Lucassen. Deze speelde een buitengewoon aardige par tij en zijn harde werken zag hij met een paar fraaie doelpunten beloond. Laat deze wedstrijd je een moreele steun zijn voor het komende seizoen en je zult nog verschillen de successen boeken. Van de halflinie was Nieuwenhuys de beste door zijn onvermoeid aanvallen. Hij moet zich echter op het rechts-schieten toe leggen, hetgeen hij echter beloofd heeft, zoodat dit onderdeel binnen korten tijd geen bezwaar meer voor je zal opleveren. Yocarini blijft te veel terug. Meer achter je voorhoede aanzitten hoor, dan gaat het met jou veel beter. Echter ook eens naar links openen, dan krijg je meer variatie in je spel. De achterhoede was goed. Speciaal Beu ling had er kijk op en de door het harde ef fectvolle terrein hoogopspringende ballen verwerkte hij naar behooren. Door de lang durige droogte was het veld lastig te be spelen, doch ondanks dit werd er vlug en enthousiast gespeeld. De verstandhouding in het veld liet niets te wenschen over en wij kunnen slechts hopen, dat ook de vol gende bekerwedstrijden een dergelijk aan genaam verloop zullen hebben. Na afloop werd de beker met eenige toe passelijke woorden door den Voorzitter van Africana, den Heer Galavazzi, (de naam waarborgt reeds een vlotte toespraak) aan captain Disselkoen uitgereikt, waarop deze genoemde heer bedankte en met zijn elftal drie cheers op Africana uitbracht. Nu naar het veld voor de wedstrijden van het tweede en van het derde. Hiervoor waren ongeveer 10 afschrijvingen, zoodat eenige junioren de hoop koesterden, 's mid dags nog eens te kunnen spelen. J. Dissel koen was de gelukkige en speelde in het derde als plaatsvervanger voor H. Ruys, die I34845 s-Oravenha "Verdijk Jel. 112337 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 17

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 17