dere sprekers en toen was de stemming zóó, dat zij, die door het Bestuur waren aangeschreven en thans verzocht werden om als elftalleider op te treden, dit aan vaardden. Het waren Grevel, Mr. Eijsvogel, van Dijk, J. F. Scheepens, G. J. Bosch, Dr. van Wijle, v. d. Grampel, Walther, Riechelman, Kappelhof, van Ooij, Buijs en P. Sanders, die zich bereid verklaarden met een elftal mee te gaan. Ongetwijfeld een der belangrijkste beslis singen der laatste jaren en die niet anders dan uiterst gunstig kan werken. Er was meer belangrijks op deze gedenk waardige vergadering. Voor de elftalcom missie hadden Frans de Vilder en Gala- vazi bedankt; Galli memoreerde het vele, dat Frans de Vilder voor deze commissie gedaan had en Nic. Neseker maakte zich tot tolk van de vergadering, door den voorzit ter hartelijk te danken voor zijn gestagen en onverpoosden arbeid. Inmiddels heeft Galli thans zijn handen vrij; het is altijd ris kant, lid der E.C. te zijn Jan en Alleman hebben critiek en voor een president wel zeer riskant. Want de voorzitter moet boven en buiten critiek staan, de algemeene leiding behouden en slechts ingrijpen daar, waar hij meent dat verkeerd gewerkt wordt. Van daar dat de vereeniging zeer zeker Galava- zi's besluit respecteeren zal. Inmiddels is de elftalcommissie terugge bracht tot drie leden, als derde lid werd Rambonnet gekozen. De Elftalcommissie-aangelegenheid gaf nog aanleiding tot een levendig debat, inge leid door Mr. Sabelson, die het nut be pleitte van een éénhoofdige elftalcommissie. Zijn daartoe leidende motie werd met groo- te meerderheid aangenomen, dochis van slechts academisch belang. Wij hebben nu eenmaal geen voetbal-Mussolini, die blindelings door A.F.C. gevolgd zou wor den Wanneer wij dan nog vermelden, dat er plannen bestaan tot het oprichten van een honkbalafdeeling, en dat de reclamecommis sie herkozen werd, dan meenen wij „the to pics of the evening" aan de vergetelheid ontrukt te hebben. OM NU EENS IETS GEKS TE SCHRIJVEN. We verloren met 5-0 van Kinheim en ik bad natuurlijk gloeiend het land, dat we wat je noemt „ingemaakt" werden, temeer daar Kinheim op zulk een fortuinlijke wijze aan de eerste twee doelpunten kwam. Ik wil dit niemand aanwrijven, daar ik zelf eveneens de kans van den dag had, om tenminste die irriteerende nul weg te nemen, maar dit was natuurlijk niet mijn schuld, ik had pas nieuwe 2de hands schoenen, tenminste Arie zei, dat ze nieuw waren, en die weet het, want die heeft ze me verkocht. Ik wil echter dit zeggen, dat ik als voetballiefhebber genoten heb. De wijze waarop wij „voetbal" speelden deed me goed en al misten we Zondag „de fins- hing touch" en Vrouwe Fortuna, succes kan op deze wijze niet uitblijven. Daarom noodig ik langs dezen weg Vrouwe Fortuna uit om Zondag a.s. aan den Wandelweg te verschijnen en ons met dit kleine belangrijke onderdeel te verblijden. P.S. Onze kleuren zijn ROOD-ZWART. Heemstede, 17 Oct. 1933. 11 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 11