^EIUJIMD C^IFÉ JÜ©Y&1" KONINGINNEWEG 212 den, maar daden. Piet Bos (wie kent hem niet) was voor zijn partij al even nuttig als voor A.F.C.; ook nu sloofde hij zich uit en scoorde 15 runs. Al met al werd het to taal 114. In den aanvang leek het er niet op, dat de andere combinatie nog eenige kans zou maken, geintimideerd als zij was door het verschijnen van een aantal ver momde tegenstanders. Eysvogel afgetobd door dames, verdween meteen en onze voor zitter liet zich vangen. Schaf Scheepens deed z'n best en scoorde 4 runs en verdween eveneens; 3 wickets down en slechts 12 runs. Nico Selles liet zich echter niet on betuigd en scoorde 19 runs na eerst Frits aan zijn runnen geslachtofferd te hebben. Tonny Knopper en Nico Neseker zetten dan een behoorlijken stand op en laten zich voor- loopig niet verschalken door al die op hen loerende schalksche gezichten; zij voeren den stand op van 39 tot 73 runs; zij zijn blijkbaar ook al liefhebbers voor het ko mende seizoen. De A.F.C.-secretaris vond een cricketbal wel iets te hard en neemt de beenen. Waaijer en Wijnand stellen hun tegenstanders in de gelegenheid om tel kenmale grootsche uitvallen te doen, ver vaarlijke sprongen te maken en zich in de onmogelijksche bochten te wringen, zulks alleen maar om den bal net niet te vangen. Als Waaijer eindelijk door Piet Bos ge- bowled wordt, blijft Wijnand met een on betaalbare 9 not out en is het totaal 113. Sjonge, sjonge wat was dat een spanning. Al met al was hiermede het eerste deel van de pret afgeloopen. Nu moest er gege ten, gedronken en gedanst worden .En dat alles kon, want alles was prima in orde ge bracht. Een aantal cricketmatten vormde den dansvloer, waarboven de lampions ben gelden. Rondom tafel en stoelen, waarop en waaraan niets dan glunderende en ver langende gezichten. Middenin draaiden de gramafoons de eene plaat na de andere af en inmiddels kwamen eenige dames en jonge A.C.C.-ers met borrels, broodjes, plakken leverworst, limonade, bier, prui men, kaas en weet ik wat aansjouwen. Zeven pond leverworst verdween als sneeuw voor de zon, 250 met zorg gesmeer de en belegde broodjes verdwenen in de hongerige magen, 30 pond pruimen bezwe ken, de noodige liters bier leschten de dorst na de inspanning van het dansen, de bor rels zorgden voor de warmte. Paffer, dat was weer eens fijn voor elkaar, dat heb je klaar gespeeld met je keurtroepen. Wat had je moeten beginnen zonder een Aat, een Nel, een Greet, een Erna, een Karei, een Adelbert en nog eenige bereidwilligen, die gesmeerd en gepakt, gehold en gedraafd hebben. Wat sloofde Jos Brans zich weer uit en hoe gauw had hij, toen er te weinig stoelen waren, een groot aantal van die nuttige artikelen van het A.C.C.-veld ge haald. En wat een mooie A.C.C.-dassen en wat een bijzonder keurige A.C.C.-shawl, stelde hij geheel belangeloos beschikbaar. JJat alles zoo goed geslaagd is, is mede te danken aan het A.F.C.-bestuur, dat bereid willig het A.F.C.-terrein te onzer beschik king heeft gesteld. Tegen 10 uur, toen het wat frisch begon te worden, trokken allen naar „Eggers" waar tot diep in den nacht het feest werd voortgezet, waar weer werd gedanst, weer werd gelachen en gegierd en waar de stemming wederom ,,af" was. Eenige Kampongers hebben aan ons feest deelgenomen en op hun gezichten was te lezen, dat zij evenals wij zich kostelijk hebben geamuseerd en hebben medege maakt een A.C.C.-dag, die niet gemakke lijk vergeten zal worden, een dag waarop oude banden werden gesterkt en nieuwe banden werden gelegd. Op waardige en daverende wijze werd het seizoen gesloten en ons jubileum gevierd. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D, PIJL TELEFOON 21649 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 18 -

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 18