Stille Kracht. daad is, waarop de wereld wacht. Gevolg: totale mislukking. Maar laat ik niet afdwalen. We mogen gerust zeggen, dat het heengaan van Jaap van Nek een verlies voor ons Bestuur is en hopen dan ook van harte, dat de omstan digheden zich spoedig zóó zullen wijzigen, dat Jaap weer in de een of andere functie in dienst zijner Club kan treden. Hoe para doxaal het ook voor een club als de onze klinkt, wij zitten nu eenmaal niet dik in men- schen, die ook actief aan de leiding willen deelnemen, hoevelen er ook de capaciteiten voor hebben. De Elftalcommissie bleef onveranderd, doch Enquête-commissie zag drie nieuwe le den gekozen worden: Brouwer, Frans v. Dijk en Jaap Suyver. Mogen wij spoedig mooie resultaten van mijn beroep op onze adspiranten en Juniores, om propaganda voor onze club te maken, te verwerken krij gen. Ik kan het niet genoeg herhalen, we moeten het hebben van jongens die in den A.F.C.-kring worden opgenomen en er van jongsafaan in opgroeien. Dat is nuttig werk voor de toekomst van A.F.C., waaraan ieder adspirantje kan meehelpen! In het kader van den overigens prima geest der vergadering paste volkomen de aanbieding van een mooie roodzwarte club das aan alle aanwezigen door ons lid Gé Peters, met verzoek dit uiterlijke teeken onzer saamhoorigheid bij bijzondere eve nementen resp. wedstrijden te dragen. Henk Esser benutte de gelegenheid om op onze traditioneele bottertocht te wijzen, welke dus in het teeken van rood-zwart zal staan en bij het publiceeren dezer regels al qestaan heeft! Met genoegen constateer ik, dat Henk Esser naast zijn traditioneele functie als lei der van het Botterfestijn thans ook een ver- eerende officieele functie aanvaard heeft. Waar zoovelen niet thuis geven als je ze verzoekt een taak op zich te willen nemen Fons de Vilder wees in bewoordingen, welke aan duidelijkheid niets te wenschen overlie ten op deze zwakke plek onzer overigens zoo verdienstelijke organisatie toonde Henk Esser na afloop op lofwaardige wijze deze benoeming ten volle te appreciëeren. Ik wil niet nalaten op deze plaats onder de aandacht onzer leden te brengen, dat nu Arie Metz de functie van eersten penning meester op zich genomen heeft, Jan Bosch, als 2de eerstdaags om de contributiepennin gen zal komen aankloppen. Welaan, H.H. In groote trekken is alles bij het oude ge bleven. Het jaarverslag van secretaris en penningmeester oogstten een welverdiend ap plaus, en deze functionarissen hebben dit bewijs van waardeering voor hun werkzaam heden ook terdege verdiend. Dubbel jam mer is het, dat juist thans, nu onze finan ciën een iets vriendelijker beeld te zien ga ven, Jaap van Nek en dan nog wel om zulke treurige particuliere redenen, voor zijn functie bedankte. In de 7 jaar dat v. Nek deel van ons Bestuur uitmaakte, heeft hij op nauwkeurige, bijzonder verdienstelijke wijze zijn niet altijd even genoeglijke taak (contri butie-inning tot en met het voorlaatste sei zoen) verricht en daarbij veel succes gehad. Dat dit moeilijk is, weten we maar al te goed, want er zijn altijd nog menschen, die wel willen profiteeren, doch daarbij verge ten ook over de brug te komen. Ook op het gebied van contributie schijnt het „brengen" zeer lastig te zijn! Trouwens je ziet dat overal, kijk maar eens naar de Londensche Wereldconferentie, waar 66 landen gekomen zijn, blijkbaar met de bedoeling er iets te „halen", terwijl het nog niet tot hun door gedrongen is, dat „brengen" feitelijk de Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in bet leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed ca goedkoop 1

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 8