FLATS WAT IEDERE A.F.C.-ER BEHOORT TE WETEN. De goede geest in de vereeniging. Aan den slag voor het nieuwe seizoen. vanaf Fl. 800. - Toen te elfder ure de bovenzaal van Café Royal of om in de A.F.C.-taal te blij ven: Eggers werd aangewezen tot het houden onzer Jaarlijksche Ledenvergade ring, vreesde ik en velen met mij, dat ons bekende zaaltje te klein zou wezen om alle enthousiasten te bevatten. Misschien maar gelukkig, bleek niet meer dan het gewone kleine aantal leden belangstelling voor de gebruikelijke officieele sluiting van ons ver- eenigingsjaar te hebben. De bekende 50 a 60 enthousiastelingen vulden het vertrouwde bovenzaaltje, dat in den loop der jaren reeds van zoovele op timistische, maar soms ook erg pessimis tische besprekingen de stille getuige is ge weest. Daar riepen we spelers bijeen, als het degradatiespook ons dreigend wenkte, daar werden vaak ernstige woorden over de toe komst gesproken, doch daar heerschte ook zoo dikwijls opgewektheid, als er weer een schemer van blij licht over die toekomst gloorde. Daar werden ook met pijnlijke zorg vuldigheid alle heugelijke familiegebeurtenis sen van Bestuurs- en Eere-leden, als daar zijn verjaringen, verlovingen, huwelijken, ge boorten en alles wat maar gereede aanleiding tot een tourneetje kan geven, in vrienden kring gememoreerd en klinkend herdacht, waarbij soms profane tonen aan het har monium der zich daar ook oefende kerkzan gers werden ontlokt. Kortom daar heerschte altijd in klein maar als het ware gecompri meerd formaat, die geest, welke de basis, het wezen, onzer kracht geweest is en naar ik zeker ben, ook blijven zal. Deze goede geest beheerschte ook deze, zij het dan ook kleine, vergadering. Die ge ringe belangstelling schijnt overigens een karakterestiek verschijnsel bij voetbalvereeai- ging ente zijn. In meerdere clubbladen las ik hetzelfde, terwijl b.v. Verlegh in de ,,N.A.C.-Klok" schrijft: „Alleen als er een kink in de kabel is of sensationeele gebeurtenissen te verwachten of te beleven zijn, loopt de goegemeente warm. En waar zulks bij ons niet het geval is, gelooft men het wel Ik zou dit woor delijk kunnen herhalen, want het schildert de situatie bij ons even goed. Nu zouden Bestuur en Commissies deze houding der groote massa onzer leden als een bewijs van volkomen goedkeuring van hun beleid kunnen beschouwen en misschien is het ook wel, doch aan den anderen kant kan gezonde critiek ook zeer nuttig wezen. In den loop van het seizoen hoort men wel eens aanmerkingen. Behoorlijke critiek op gepaste wijze uitgebracht, brengt leven in de brouwerij en een nieuw idee kan wat goeds bevatten. met 5 a 8 Kamers, Badkamer en Keuken TE HUUR voor direct of later met riant achter-uit zicht op tennisbanen Iper jaar Gelegen aan de EUTERPESTRAAT LEON4RDOSTRAAT OF TITIAANSTRAAT AF.C.-e-s SPECIALE CONDITIES op het sterk verlaagde prijsniveau. Inlichtingen en sleutels Leonardostraat 1 huis, Tel. 22884 - 7 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 7