Zo iermakers Arnsterdar lz^Sracht Tel- 3^845 Ctlterdijk 2a e/- U2337 Het Vierde verloor een kostbaar pun tje aan de Bary. „Hitier was in eigen per soon aanwezig, doch wist niet welke partij hij nu moest aanmoedigen; de uitslag zal hem ongetwijfeld uit vele moeilijkheden heb ben geholpen. A.C.C. opende met P. Sanders en Henny Immig, die in korten tijd een dik ke 50 runs bijeensloegen. Op 55 verdwenen zij resp. voor 27 en 24 runs. W. Brusse ver scheen ten tooneele, was in den aanvang wat „angstig lag met z'n neus ongeveer op de mat (een geliefkoosde houding van hem), werd brutaal, sloeg een echte zes (met levensgevaar voor de tippelaars op den Z. Wandelweg) en bleef met 40 not out. Hij sloot de innings op 104 voor het verlies van 4 wickets (dit sluiten geschiedde op advies en was geen eigen vinding). Nu zou eens met innings worden ge wonnen, maar liep drommels hard tegen. De heeren begonnen met stevig te prik ken, maiden na maiden werd genoteerd. Het bowlen verslapte, de tegenpartij werd bruta ler en met eenig geluk werd de 50 op het bord gebracht. Geen inningsoverwinning dus, maar dan toch zeker een heel gewone overwinning. Maar ook dat lukte niet. De geldmannen vonden het op de A.C.C.-mat buitengewoon gezellig en bleven tot het ein de toen het klokje van gehoorzaamheid sloeg en de bails, de ballen en slagersjassen wer den opgeborgen. De stand was 7 voor 82. Bowlingscijfers: Sanders 3 voor 33, H. Immig 2 voor 13, J. Immig 0 voor 8, Thonus 1 voor 17. A.C.C. miste eenige catches. Na men worden niet genoemd, de volgende maal echter wèl, dus opgepast jongens, anders komen jullie in de krant. Het Eerste ontving H.B.C. en leed de derde nederlaag in sucessie. Heeren, dat wordt toch wel wat bedenkelijk en doet het werkelijk goede begin heel teniet. Thans nog 2 maal tegen Quick en verder tegen V.R.A. en Kampong. Dat moeten minstens 3 overwinningen worden en dan hebben wij after all nog geen klagen, maar anders brrrrr. De toss werd verloren, A.C.C. moet batten, maar dat schijnt den heeren op den vroegen morgen niet goed af te gaan, zoo als reeds eenige malen is gebleken. Het so- liede openingspaar kan er zelfs niet tegen en het werd een komen en gaan. 6 voor 23, het is om van te rillen. De gebr. Oliver wa ren de eenigen, die stand hielden. F. Oli ver scoorde een langzame en nuttige 11, H. Oliver een zeer snelle 25. Het totaal werd 61. H.B.C. had niet bijzonder veel moeite om dit totaal te overschrijden, al duurde het, dank zij het goede bowlen van Harold, ruim 2 uur. de wandeling Jaap geheeten, met 14 en A. Sabelson met 17. M. de Bruin bleef met 4 not out. Er was niemand met een 0, hetgeen nog nooit was voorgekomen. Het totaal werd 92 en het derde kreeg dus de follow on. Er was nog een anderhalf uur speeltijd; de juiste taktiek was dus, prikken, prikken en nog eens prikken. Met succes werd dit sy steem in praktijk gebracht. Er waren ver schillende goede slagen tusschen, maar, er werd wijselijk niet gerund, er werd geen enkel risico genomen. Voor de tegenpartij was een en ander nu niet bepaald enervee rend, maar het was voor het derde de eenig- ste manier om aan een inningsnederlaag te ontkomen. Toen er nog een kwartiertje te spelen was, gaf K.N.S.M. er de brui aan. Het derde was dus slechts twee punten kwijt, tegen een elftal dat zeker een zeer goede plaats in de 3de klasse van den N.C. B. zou innemen, een eervol resultaat. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! ai enhage

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 18