N.V. W. H. EILERS stond doodsangsten, toen er reeds 3 wic kets voor slechts 0 runs neer waren; de col lapse werd gestuit, op 7 voor 128 werd ge sloten en zelfs werd nog geprobeerd een in- nings-overwinning te behalen, hetgeen ech ter niet gelukte. Tegen Kampong 3 wist het tweede een in- nings-overwinning, maar dan ook een ge heide" te behalen. Het derde had tegen Ajax 2 den kans van den dag, had echter invallers en slechts 8 man bijeen, zoodat de wedstrijd verloren moest worden niettegenstaande een hardnek- kigen tegenstand van de 8 A.C.C.ers. Tegen K.N.S.M., nummer één op de rang lijst, heeft het derde een eervolle nederlaag geleden; het derde sloeg 92 runs bijeen en door stug verdedigen werd een innings-ne- derlaag voorkomen. Het vierde „ontving" K. N. S. M. op „vreemd" terrein; door den stroomenden regen in den ochtend hadden sommige spelers zich laten afschrikken doch eenige leden als burger vermomd boden hunne diensten aan en er werd weer gewonnen. Het is de Bary gelukt op verdienstelijke wijze aan ons vierde een kostbaar puntje afhandig te maken; werkelijk een prestatie van de bankiers. De heeren zijn blijkbaar en hausse, daar er bij A.C.C. niets van een in flatie was te bespeuren. Een A.C.C.-combinatie wist het tegen te Werve niet tot een overwinning te brengen; dat was ook niet noodig. Het was zooals steeds een „friendly"-game in den waren zin des woords. De A.C.C.-dames wisten de V.R.A.sters te slaan. In de eerste innings boekten zij een achterstand, welke echter in de 2de innings op meesterlijke wijze in een overwinning werd omgezet. De 2de inings van V.R.A. leverde slechts 9 runs op, dank zij een ver anderde taktieek bij het bowlen. Het H.B.C.-totaal werd 101, Bowlingcij- fers: H. Oliver 7 voor 31, P. Sanders 2 voor 41, F. Riechelmann 0 voor 5 en J. J. Börne- man 1 voor 8. De captain besloot in de 2de in nings nog een kansje te wagen, waartoe al le reden was. P. Sanders gaf zelf het voor beeld door een soliede 48 bijeen te tromme len; alleen F. Riechelmann volgde het goede voorbeeld en bleef met 13 not out. De overige batsmen faalden ook deze keer en maakten tezamen 15 runs, dat is nog geen 2 per man. Het totaal werd 78. Voor het verlies van 3 wickets bracht H.B.C. de ontbrekende 39 runs in het scoring-book en het vonnis was voltrokken. Heeren, denkt aan het glorieuze begin. De kooi staat bijna eiken avond te Uwer beschikking om te oefenen. Maar dan het Tweede. Ongenaakbaar en niet te verslaan. Tegen Kampong 3 te Utrecht werd de lang begeerde innings-over- wining op geheide wijze binnen gehaald. Uit 5 wedstrijden zijn thans 11 punten gekre gen en voorloopig staat het tweede onbe dreigd bovenaan met 3 punten voorsprong op nummer 2. De captain won den toss en zond Kampong naar de palen. Het begon al goed, want op een gegeven oogenblik was de stand 4 voor 15. Er werd behoorlijk ge bowld en over het veldwerk waren niet veel klachten. Collard van Kampong werd wat erg brutaal, zoodat Kappelhoff en A. Eys- vogel zich genoodzaakt zagen hem, toen hij 40 runs bijeen had, op te ruimen, waarmee de Kampong-innings op 79 sloot. Bowling- cijfers: J. v. Steenbergen 5 voor 30, E. Iglis Arkell 2 voor 20, H. Immig 1 voor 19 en MOTOREN en Kalverstraat 43 - Telef, 35543 A. F. C. Shirts, Jerseys en Kousen Echte Hotspur-, Belrok- en Herculesschoenen Trainingcostuums voor Athletiek Truien in diverse kleuren - Pullovers - Sportkousen Op Voetbalgoed belangrijke Bondsreductie A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! 16

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 16