AMSTERDAMSCHE CRICKETCLUB. Mededeelingen: In een onlangs gehouden vergadering heeft het bestuur besloten aan hen, die met de betaling hunner contributie's ten achter zijn en/of geen bevredigende regeling om trent de betaling met den penningmeester hebben getroffen, de toegang tot de kooi en de deelneming aan de wedstrijden te ont zeggen. In eenige dringende gevallen werd het den défaillant reeds bij afzonderlijk schrijven medegedeeld. Deze aankondiging geldt thans voor algemeene kennisgeving. Zij, die deze week of een der komende we ken geen aanschrijving ontvangen, weten waar de schoen wringt. Nogmaals: het gemeente-giro-nummer van G. H. H. Kappelhoff (Stadionplein No. 21 2) is: K. 4305. Van het bestuur van de Amsterdamsche Cricket club ontvingen wij bericht, dat, be houdens onze goedkeuring, A.C.C. het plan heeft alle A.F.C.-adspiranten gedurende één seizoen gratis te laten cricketten. Dit om de cricketsport te propageeren. Dat wij hieraan niet alleen onze goedkeuring hechten, doch dit plan ten zeerste toejuichen, is te begrij pen. Jullie sportopleiding mag niet éénzij dig worden en naast de beoefening van voet bal moet in den zomer een zomersport staan. De beoefening van de cricketsport geduren de de zomermaanden is een goede training voor voetballers. De A.C.C. deelt ons ver der mede, dat ook aan wedstrijden van A. C.C. mag worden deelgenomen, doch de betalende adspiranten van A.C.C. gaan dan voor. Men behoeft zich slechts op een Woensdag- of Zaterdagmiddag in het be zit van een paar tennisschoenen te melden en zonder verdere verplichtingen is men lid. Een speciale oefenmiddag onder leiding van den captain van A.C.C. I, den heer P. Sanders Sr., zal bij voldoende deelneming gehouden worden. Toont dat je iets voor de mooiste aller zomersporten, voor The King of Sports, voelt en meld je aan. De belangstellenden worden dringend ver zocht in de scooringbooks de namen der spelers wat duidelijker te schrijven. Ik ben geen puzzle-dokter. HET BESTUUR. UITSLAGEN. De uitslagen sedert de laatst verschenen Schakel zijn: A.C.C. IV.V.V. I verloren door A.C.C. met runs. A.C.C. I H.B.C. I verloren door A.C.C. met runs. AjaxA.C.C. 2 gewonnen door A.C.C. met runs en wickets. Kampong 3A.C.C. 2 gewonnen door A.C.C. met innings. A.C.C. 3Ajax 2 verloren door A.C.C. met runs. K.N.S.M. A.C.C. 3 verloren door A.C.C. met runs. A.C.C. 4K.N.S.M. 2 gewonnen door A.C.C. met runs. Dames: A.C.C.-—V.R.A. door A.C.C. gewonnen met runs. Ongeslagen zijn tot op heden het tweede en het vierde elftal. V.V.V. 3 is de ernstigste rivaal voor A.C.C. 2 en Albion de dito voor A.C.C. 4. In beide afdeelingen heeft A.C.C. echter de eindbeslissing in eigen handen: het 2de moet n.l. nog één keer tegen V.V.V. 3 en het 4de nog 2 keer tegen Albion spelen. Het programma voor Juli '33 luidt: 16 Juli Quick—A.C.C. I. A.C.C. 2—V.R.A. 3 (B. links). A.C.C. 3 Rio (B. rechts). 23 Juli A.C.C. I.—Quick. AlbionA.C.C. 3 (Zaandam) 30 Juli A.C.C. 2.—V.V.V. 3. OVERZICHT. Het eerste is er niet in mogen slagen V.V.V. er onder te houden, alhoewel het begin er voor A.C.C. er niet onaardig uit zag toen het bij V.V.V. 9 voor 63 stond. In een zeer onaangename stemming werd deze wedstrijd gespeeld. Waarom? het zal velen een raadsel zijn. Het bestuur zal de noodige maatregelen treffen om incidenten in den vervolge te voorkomen. Ook tegen H.B.C. leed het eerste een ne derlaag, zoodat thans een zeer bescheiden plaats in de Overgangsklasse wordt inge nomen. Hte 2de speelde tegen Ajax uit en door- - 15 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 15