UEMMl C^IFÉ KONINGINNEWEG 212 De elftalcommissie wordt in haar geheel herkozen; een verdiende appreciatie voor het vele en dikwijls zoo ondankbare werk dezer lieden. Speciaal Piet Bos krijgt een compliment voor de wijze, waarop hij het secretariaat heeft waargenomen. Verder krijgt George Kromschroeder een woord van dank voor zijn belangrijke werk in trainings- en subcommissie. In de enquete-commissie vinden nogal mutaties plaats. Jan Bosch, die thans be stuurslid is, kan geen deel meer uit ma ken van deze commissie en Piet Wolters en Herman Otto zijn niet meer beschikbaar. De aftredenden wordt dank gebracht voor hun vele werk en het volgende jaar zul len Jaap Suyver, Frans van Dijk en W. Brouwer, naar wij hopen, de stad moeten doorkruisen om bij aanstaande leden kopje thee en zoo te gaan drinken. In de kascommissie is acc. de Haan re glementair aftredend. In zijn plaats wordt Jaap van Nek gekozen, zoodat ook het officieele contact met Jaap niet verbroken kan worden. Het succes van den avond valt dan Henk Esser ten deel die onder waar voetbalenthousiasme gekozen wordt tot plaatsvervangend lid der kascommissie. Henk dankt minzaam voor de onderschei ding. Bij de rondvraag brengt Fons de Vilder naar voren, dat vele jongeren behalve voetballen, dat zij voor hun eigen genoegen doen, eigenlijk weinig voor de vereeniging over hebben. Spr. dringt er met klem op aan, dat deze leden ook buiten het veld daadwerkelijk A.F.C.'ers zijn. Met talloo- ze dingen kunnen zij bestuur en commissies wat werk uit de handen nemen. Nesenberend is voor intensieve propa ganda op de scholen en noemt eenige maatregelen op, die daarvoor z.i. in aan merking komen. De voorzitter antwoordt, dat wij wel degelijk moeten trachten jonge leden te verwerven, doch acht de voorge stelde maatregelen niet allen even doel treffend. v. d. Kruijff zou graag bij de junioren wedstrijden een kopje thee geserveerd zien, hetgeen het bestuur zal trachten te verwe zenlijken. Rogge meent, dat door het vaak chan- geerén in de elftallen de animo bij sommi gen verdwijnt en vraagt, of het niet mo gelijk is, dat de aanvoerders bij de verga deringen der subcommissie aanwezig kun nen zijn. De voorzitter antwoordt, dat, wanneer dit niet gebeurt, de fout bij de aanvoerders ligt. Een en ander is zelfs re glementair vastgelegd. v. d. Brink bespreekt het trainingsfonds. Er is dit jaar bar slecht bijgedragen, speci aal door de spelers, die toch zelf van een goede training het meeste nut hebben. Spr. deelt mede, dat het in de bedoeling ligt, in Augustus de aanvoerders der elftallen bij een te roepen, met wie een plan zal wor den opgemaakt om de benoodigde gelden bijeen te krijgen. Hij roept hierbij de volle medewerking der spelers in en zegt, dat iedere bijdrage, hoe klein ook, in dank zal worden aanvaard. Esser houdt de speech van den avond. Hij schildert in felle kleuren de genoegens van den bottertocht op 9 Juli en verzoekt de deelnemers, zich dan met de nieuwe clubdas te tooien. Iedereen weet dan, dat we A.F.C.'ers zijn en het is voor Esser als Hofmeester ook makkelijker, dan kan hij 't stelletje in Volendam of zoo beter bij el kaar houden. Galavazi zegt dan nog ieder dank voor de prettige wijze, waarop de meeningen naar voren gebracht zijn, roept ieder op, zijn uiterste best te blijven doen voor den bloei en groei van ons aller A.F.C., en sluit de vergadering. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 - li - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1933 | | pagina 11